1. Candioli Dental Spray για Πέτρα & Πλάκα 125ml

    Candioli Dental Spray για Πέτρα & Πλάκα 125ml

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Μέντα

    4,79 € - 7,96 € 63,68 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  2. Tropiclean Fresh Breath για Πέτρα & Πλάκα 118ml

    Tropiclean Fresh Breath για Πέτρα & Πλάκα 118ml

    Γεύση: Φυστικοβούτυρο

    19,80 € 167,8 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  3. PlaqueOff Σκόνη για Πέτρα & Πλάκα 60gr

    PlaqueOff Σκόνη για Πέτρα & Πλάκα 60gr

    Κατάλληλο και για Γάτες

    19,85 € - 47,50 € 263,89 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  4. Virbac Veggiedent Fresh Small για Πέτρα & Πλάκα 224gr 15τμχ

    Virbac Veggiedent Fresh Small για Πέτρα & Πλάκα 224gr 15τμχ

    Γεύση: Μέντα

    13,90 € 62,05 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  5. Brit Stick για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    Brit Stick για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα

    3,66 € - 4,50 € 14,58 €/kg
    ΠαράδοσηΣήμεραAd

    0

  6. Pedigree Dentastix Oral Care για Πέτρα & Πλάκα

    Pedigree Dentastix Oral Care για Πέτρα & Πλάκα

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    4 / 56 τμχ
    2,54 € - 26,95 € από 12,48 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  7. Animal Οδοντόβουρτσα για Ούλα

    Animal Οδοντόβουρτσα για Ούλα

    Κατάλληλο και για Γάτες

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  8. Virbac VeggieDent Fresh Medium για Πέτρα & Πλάκα 224gr 15τμχ

    Virbac VeggieDent Fresh Medium για Πέτρα & Πλάκα 224gr 15τμχ

    Γεύση: Μέντα

    13,05 € 58,26 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  9. Beaphar Οδοντόβουρτσα για Πέτρα & Πλάκα 50gr

    Beaphar Οδοντόβουρτσα για Πέτρα & Πλάκα 50gr

    Κατάλληλο και για Γάτες, για Ενήλικο Σκύλο

    3,80 € 76 €/kg

    0

  10. PlaqueOff Bones για Πέτρα & Πλάκα 485gr

    PlaqueOff Bones για Πέτρα & Πλάκα 485gr

    19,90 € 41,03 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  11. Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα 110gr 7τμχ

    Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα 110gr 7τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    1,77 € 16,09 €/kg

    0

  12. Clean Pets Δακτυλήθρα για Πέτρα & Πλάκα 145.5gr 50τμχ

    Clean Pets Δακτυλήθρα για Πέτρα & Πλάκα 145.5gr 50τμχ

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Μέντα

    7,30 € 50,17 €/kg

    0

  13. Κορυφαίο Χρηστών
    Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα
    Κορυφαίο Χρηστών

    Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα

    Γεύση: Κοτόπουλο

    1 / 3 / 5 / 7 τμχ
    0,97 € - 23,50 € από 12,6 €/kg

    0

  14. Pedigree Dentastix Daily Fresh για Πέτρα & Πλάκα 128gr 5τμχ

    Pedigree Dentastix Daily Fresh για Πέτρα & Πλάκα 128gr 5τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    1,78 € 13,91 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  15. Pedigree Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 1440gr

    Pedigree Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 1440gr

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    17,97 € 12,48 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  16. Pet Interest Tail Swingers Dental Twists για Πέτρα & Πλάκα 130gr

    Pet Interest Tail Swingers Dental Twists για Πέτρα & Πλάκα 130gr

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μοσχάρι

    2,95 € - 3,33 € από 22,69 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  17. Virbac Cet Enzymatic για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Virbac Cet Enzymatic για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Κατάλληλο και για Γάτες, για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    14,00 € 200 €/kg
    Ad

    0

  18. Pooch & Mutt Dental για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    Pooch & Mutt Dental για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    Γεύση: Φυστικοβούτυρο

    4,90 € 19,52 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  19. Brit Functional Dental για Πέτρα & Πλάκα 150gr

    Brit Functional Dental για Πέτρα & Πλάκα 150gr

    για Ενήλικο Σκύλο

    4,41 € 29,4 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  20. Whimzees Stix για Πέτρα & Πλάκα

    Whimzees Stix για Πέτρα & Πλάκα

    12 / 14 τμχ
    7,29 € - 12,50 € από 34,71 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  21. Animal Οδοντόβουρτσα για Ούλα 7τμχ

    0

  22. Candioli Dentalpet για Πέτρα & Πλάκα 50ml

    Candioli Dentalpet για Πέτρα & Πλάκα 50ml

    Κατάλληλο και για Γάτες

    7,90 € 158 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  23. Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Κοτόπουλο

    14,73 € 210,43 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  24. Pedigree Stick για Πέτρα & Πλάκα 1100gr 70τμχ

    Pedigree Stick για Πέτρα & Πλάκα 1100gr 70τμχ

    17,99 € 16,36 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  25. M.B.F. Lazy για Πέτρα & Πλάκα 35gr

    M.B.F. Lazy για Πέτρα & Πλάκα 35gr

    Γεύση: Φυστικοβούτυρο

    0,50 € 14,29 €/kg

    0

  26. PlaqueOff Soft Chews για Πέτρα & Πλάκα 180gr 60τμχ

    PlaqueOff Soft Chews για Πέτρα & Πλάκα 180gr 60τμχ

    για Ηλικιωμένο Σκύλο

    22,05 € 122,5 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  27. Pedigree Dentastix Fresh για Πέτρα & Πλάκα

    0

  28. Buster Dent Dental για Πέτρα & Πλάκα 180gr 7τμχ

    Buster Dent Dental για Πέτρα & Πλάκα 180gr 7τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Βοδινό

    2,20 € 12,22 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  29. Pedigree Dentastix Chewy Chunx για Πέτρα & Πλάκα 68gr 5τμχ

    Pedigree Dentastix Chewy Chunx για Πέτρα & Πλάκα 68gr 5τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    1,29 € 18,97 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  30. M.B.F. Lazy Dog Bakery Dental για Πέτρα & Πλάκα 130gr 7τμχ

    M.B.F. Lazy Dog Bakery Dental για Πέτρα & Πλάκα 130gr 7τμχ

    Γεύση: Μπανάνα

    2,20 € 16,92 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  31. Madpet Plaque Attack για Πέτρα & Πλάκα 80gr

    Madpet Plaque Attack για Πέτρα & Πλάκα 80gr

    Κατάλληλο και για Γάτες

    14,00 € 175 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  32. Nanosanitas Advanced Oral Care για Πέτρα & Πλάκα 35ml

    Nanosanitas Advanced Oral Care για Πέτρα & Πλάκα 35ml

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Βανίλια

    18,70 € 534,29 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  33. Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα 550gr 35τμχ

    Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα 550gr 35τμχ

    Γεύση: Κοτόπουλο

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  34. Bugalugs Spray για Πέτρα & Πλάκα 200ml

    Bugalugs Spray για Πέτρα & Πλάκα 200ml

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Μέντα

    13,50 € 67,5 €/lt

    0

  35. Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα 270gr 42τμχ

    Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα 270gr 42τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  36. PlaqueOff για Πέτρα & Πλάκα 180gr

    0

  37. PlaqueOff Dental Bites για Πέτρα & Πλάκα 150gr

    PlaqueOff Dental Bites για Πέτρα & Πλάκα 150gr

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  38. Dentalife Stick για Πέτρα & Πλάκα

    Dentalife Stick για Πέτρα & Πλάκα

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    5 / 15 τμχ
    1,34 € - 3,73 € από 10,81 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  39. Dentihex για Πέτρα & Πλάκα 20gr

    Dentihex για Πέτρα & Πλάκα 20gr

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Βανίλια

    11,50 € 575 €/kg
    Ad

    0

  40. Pedigree Dentastix Oral Care Medium για Πέτρα & Πλάκα 1440gr 56τμχ

    Pedigree Dentastix Oral Care Medium για Πέτρα & Πλάκα 1440gr 56τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο

    23,00 € 15,97 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  41. Pooch & Mutt Dental Sticks Calming για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    Pooch & Mutt Dental Sticks Calming για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    Γεύση: Συκώτι

    4,90 € 19,52 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  42. Virbac Vet Aquadent για Πέτρα & Πλάκα 250ml

    Virbac Vet Aquadent για Πέτρα & Πλάκα 250ml

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Μέντα

    19,90 € 79,6 €/lt

    0

  43. Tropiclean Fresh Breath Clean Teeth Oral Care Gel για Πέτρα & Πλάκα

    Tropiclean Fresh Breath Clean Teeth Oral Care Gel για Πέτρα & Πλάκα

    Γεύση: Φυστικοβούτυρο

    59 / 118 ml
    14,90 € - 23,00 € από 194,92 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  44. Trixie Οδοντόβουρτσα για Πέτρα & Πλάκα 4τμχ

    0

  45. Vet's Best Dental Gel Toothpaste για Πέτρα & Πλάκα 100gr

    0

  46. Candioli Dental Spray για Πέτρα & Πλάκα

    Candioli Dental Spray για Πέτρα & Πλάκα

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Μέντα

    50 / 125 ml
    4,79 € - 7,96 € από 63,68 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  47. Plaque Off Σκόνη για Πέτρα & Πλάκα

    0

  48. Animal Οδοντόβουρτσα για Πέτρα & Πλάκα

    Animal Οδοντόβουρτσα για Πέτρα & Πλάκα

    Κατάλληλο και για Γάτες

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  49. Bio Petactive Biodent Enzymatic Toothpaste για Πέτρα & Πλάκα 100ml

    Bio Petactive Biodent Enzymatic Toothpaste για Πέτρα & Πλάκα 100ml

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Βανίλια

    8,91 € 89,1 €/lt

    0

  50. Brit Stick για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    Brit Stick για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα

    3,66 € - 4,50 € από 14,58 €/kg
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  51. Candioli DentalMax για Πέτρα & Πλάκα 50ml

    Candioli DentalMax για Πέτρα & Πλάκα 50ml

    Κατάλληλο και για Γάτες

    8,90 € 178 €/lt

    0

  52. Virbac Cet Enzymatic για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Virbac Cet Enzymatic για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Κατάλληλο και για Γάτες, για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    13,00 € 185,71 €/kg

    0

  53. Brit Functional Dental για Πέτρα & Πλάκα 150gr

    Brit Functional Dental για Πέτρα & Πλάκα 150gr

    για Ενήλικο Σκύλο

    4,46 € 29,73 €/kg
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  54. Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Κοτόπουλο

    14,73 € 210,43 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  55. Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα

    Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα

    Γεύση: Κοτόπουλο

    1 / 7 / 28 / 35 τμχ
    2,40 € - 11,57 € από 17,98 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  56. Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα

    Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    4 / 7 / 21 / 42 τμχ
    2,69 € - 17,90 € από 10 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  57. PlaqueOff Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 13τμχ

    PlaqueOff Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 13τμχ

    Σε 2 ποσότητες
    10,00 € - 20,00 € από 41,49 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  58. Dentihex για Πέτρα & Πλάκα 20gr

    Dentihex για Πέτρα & Πλάκα 20gr

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Βανίλια

    11,50 € 575 €/kg

    0

  59. Animal Οδοντόβουρτσα για Ούλα

    Animal Οδοντόβουρτσα για Ούλα

    Κατάλληλο και για Γάτες

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  60. Animal Οδοντόβουρτσα για Ούλα 7τμχ

    0