1. Candioli Dental Spray for Tartar & Plaque 125ml

    Candioli Dental Spray for Tartar & Plaque 125ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    4,79 € - 7,96 € 63,68 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  2. Top User Rated
    Pedigree Dentastix
    Top User Rated

    Pedigree Dentastix

    Flavor: Chicken

    1 / 7 / 28 / 35 pcs
    2,40 € - 11,55 € from 17,98 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  3. PlaqueOff Powder for Tartar & Plaque 60gr

    PlaqueOff Powder for Tartar & Plaque 60gr

    Suitable for Cats too

    20,00 € - 47,50 € 263,89 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  4. Pedigree Dentastix

    Pedigree Dentastix

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    4 / 7 / 21 / 42 pcs
    2,69 € - 17,90 € from 10 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  5. Brit Dental Stick Immuno Probiotics & Cinnamon for Tartar & Plaque 251gr 7pcs

    0

  6. PlaqueOff Treats for Tartar & Plaque 13 Pieces

    0

  7. Brit Dental Stick Mobility Curcum & Collagen for Tartar & Plaque 251gr 7pcs

    Brit Dental Stick Mobility Curcum & Collagen for Tartar & Plaque 251gr 7pcs

    for Adult Dog, Flavor: Bay Leaf Mint

    3,40 € 13,55 €/kg
    DeliveryTodayAd

    0

  8. Dentihex for Tartar & Plaque 20g

    Dentihex for Tartar & Plaque 20g

    Suitable for Cats too, Flavor: Vanilla

    11,50 € 575 €/kg

    0

  9. Tropiclean Fresh Breath for Tartar & Plaque 118ml

    Tropiclean Fresh Breath for Tartar & Plaque 118ml

    Flavor: Peanut Butter

    19,80 € 167,8 €/lt
    DeliveryToday

    0

  10. Dentalife Stick for Tartar & Plaque 115gr 7pcs

    Dentalife Stick for Tartar & Plaque 115gr 7pcs

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    1,34 € 11,65 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  11. Plaque Off Bones Banana Dog Dental Stick for Small Breeds 340gr 20pcs

    0

  12. Dentalife Stick for Tartar & Plaque 345gr 21pcs

    Dentalife Stick for Tartar & Plaque 345gr 21pcs

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    4,18 € 12,12 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  13. Virbac Veggiedent Fresh Small for Tartar & Plaque 224gr 15pcs

    Virbac Veggiedent Fresh Small for Tartar & Plaque 224gr 15pcs

    Flavor: Bay Leaf Mint

    13,90 € 62,05 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  14. Pedigree Dentastix Oral Care

    Pedigree Dentastix Oral Care

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    4 / 56 pcs
    2,54 € - 26,95 € from 12,48 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  15. Virbac VeggieDent Fresh Medium for Tartar & Plaque 224gr 15 Pieces

    Virbac VeggieDent Fresh Medium for Tartar & Plaque 224gr 15 Pieces

    Flavor: Bay Leaf Mint

    13,05 € 58,26 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  16. Beaphar Toothbrush for Tartar & Plaque 50gr

    Beaphar Toothbrush for Tartar & Plaque 50gr

    Suitable for Cats too, for Adult Dog

    3,80 € 76 €/kg

    0

  17. Animal Toothbrush for Gums

    Animal Toothbrush for Gums

    Suitable for Cats too

    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  18. PlaqueOff Bones for Tartar & Plaque 485gr

    0

  19. Animal Toothbrush for Oral Hygiene

    Animal Toothbrush for Oral Hygiene

    Suitable for Cats too

    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  20. Pedigree Dentastix for Tartar & Plaque 110g 7pcs

    Pedigree Dentastix for Tartar & Plaque 110g 7pcs

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    1,77 € 16,09 €/kg

    0

  21. Virbac Cet Enzymatic for Tartar & Plaque 70g

    Virbac Cet Enzymatic for Tartar & Plaque 70g

    Suitable for Cats too, for Adult Dog, Flavor: Chicken

    14,00 € 200 €/kg
    Ad

    0

  22. Brit Toothbrush for Oral Hygiene 140g

    Brit Toothbrush for Oral Hygiene 140g

    Suitable for Cats too

    11,90 € 85 €/kg

    0

  23. Brit Functional Dental for Tartar & Plaque 150gr

    Brit Functional Dental for Tartar & Plaque 150gr

    for Adult Dog

    4,41 € 29,4 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  24. Vet's Best Clean Teeth Finger Pads for Tartar & Plaque 100g 50pcs

    0

  25. Clean Pets Dog Dental Care Thimble for Tartar & Plaque 145.5g 50 Pieces

    Clean Pets Dog Dental Care Thimble for Tartar & Plaque 145.5g 50 Pieces

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    7,30 € 50,17 €/kg

    0

  26. Pedigree Dentastix

    0

  27. Pedigree Dentastix Daily Fresh for Tartar & Plaque 128gr 5 Pieces

    Pedigree Dentastix Daily Fresh for Tartar & Plaque 128gr 5 Pieces

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    1,78 € 13,91 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  28. Beaphar Toothpaste for Tartar & Plaque 100ml

    Beaphar Toothpaste for Tartar & Plaque 100ml

    Suitable for Cats too, for Puppy, Flavor: Liver

    5,40 € 54 €/lt

    0

  29. Pedigree Treat for Tartar & Plaque 1440gr

    Pedigree Treat for Tartar & Plaque 1440gr

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    17,97 € 12,48 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  30. DermaZoo TrisDent for Oral Hygiene 60ml

    DermaZoo TrisDent for Oral Hygiene 60ml

    []

    16,90 € 281,67 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  31. Pet Interest Tail Swingers Dental Twists

    Pet Interest Tail Swingers Dental Twists

    for Adult Dog, Flavor: Calf

    In 2 flavors
    2,95 € - 3,33 € from 22,69 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  32. Pooch & Mutt Dental for Tartar & Plaque 251g 7 Pieces

    Pooch & Mutt Dental for Tartar & Plaque 251g 7 Pieces

    Flavor: Peanut Butter

    4,90 € 19,52 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  33. Top Dog Oral Care Dog Mouth Hygiene Spray 75ml

    0

  34. Whimzees Stix for Tartar & Plaque

    0

  35. Dentalife Treat for Tartar & Plaque 115g 7 Pieces

    Dentalife Treat for Tartar & Plaque 115g 7 Pieces

    for Adult Dog

    1,58 € 13,74 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  36. Candioli Dentalpet for Tartar & Plaque 50ml

    Candioli Dentalpet for Tartar & Plaque 50ml

    Suitable for Cats too

    7,90 € 158 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  37. Animal Toothbrush for Gums 7 Pieces

    0

  38. Pedigree Stick for Tartar & Plaque 1100g 70 Pieces

    0

  39. Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit for Tartar & Plaque 70g

    Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit for Tartar & Plaque 70g

    Suitable for Cats too, Flavor: Chicken

    14,73 € 210,43 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  40. M.B.F. Lazy for Tartar & Plaque 35gr

    M.B.F. Lazy for Tartar & Plaque 35gr

    Flavor: Peanut Butter

    0,50 € 14,29 €/kg

    0

  41. PlaqueOff Soft Chews for Tartar & Plaque 180gr 60 Pieces

    PlaqueOff Soft Chews for Tartar & Plaque 180gr 60 Pieces

    for Elderly Dog

    22,05 € 122,5 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  42. Pedigree Dentastix Fresh Dog Dental Stick for Medium Breeds

    0

  43. Buster Dent Dental for Tartar & Plaque 180g 7 Pieces

    Buster Dent Dental for Tartar & Plaque 180g 7 Pieces

    for Adult Dog, Flavor: Beef

    2,20 € 12,22 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  44. Pedigree Dentastix Chewy Chunx for Tartar & Plaque 68gr 5pcs

    Pedigree Dentastix Chewy Chunx for Tartar & Plaque 68gr 5pcs

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    1,29 € 18,97 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  45. M.B.F. Lazy Dog Bakery Dental for Tartar & Plaque 130gr 7 Pieces

    0

  46. Plaque Off Dog Dental Powder against Bad Breath for Small Breeds

    0

  47. Candioli Dental Spray Bay Leaf Mint Dog Mouth Wash against Bad Breath

    Candioli Dental Spray Bay Leaf Mint Dog Mouth Wash against Bad Breath

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    50 / 125 ml
    4,79 € - 7,96 € from 63,68 €/lt
    DeliveryToday

    0

  48. Madpet Plaque Attack for Tartar & Plaque 80gr

    Madpet Plaque Attack for Tartar & Plaque 80gr

    Suitable for Cats too

    14,00 € 175 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  49. Trixie Pressed Sticks for Tartar & Plaque

    0

  50. Brit

    Brit

    for Adult Dog, Flavor: Bay Leaf Mint

    3,66 € - 4,50 € from 14,58 €/kg
    DeliveryToday

    0

  51. Whimzees

    Whimzees

    for Adult Dog, Flavor: Bay Leaf Mint

    1 / 24 / 28 pcs
    0,58 € - 12,00 € from 28 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  52. Brit Dental Stick Mobility Curcum & Collagen for Tartar & Plaque 251gr 7pcs

    Brit Dental Stick Mobility Curcum & Collagen for Tartar & Plaque 251gr 7pcs

    for Adult Dog, Flavor: Bay Leaf Mint

    3,40 € 13,55 €/kg
    DeliveryToday

    0

  53. Virbac Cet Enzymatic for Tartar & Plaque 70g

    Virbac Cet Enzymatic for Tartar & Plaque 70g

    Suitable for Cats too, for Adult Dog, Flavor: Chicken

    13,00 € 185,71 €/kg

    0

  54. Brit Functional Dental for Tartar & Plaque 150gr

    0

  55. Top Dog Oral Care Dog Mouth Hygiene Spray 75ml

    0

  56. Dentalife Treat for Tartar & Plaque 115g 7 Pieces

    Dentalife Treat for Tartar & Plaque 115g 7 Pieces

    for Adult Dog

    1,58 € 13,74 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  57. Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit for Tartar & Plaque 70g

    Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit for Tartar & Plaque 70g

    Suitable for Cats too, Flavor: Chicken

    14,73 € 210,43 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  58. Animal Toothbrush for Gums

    Animal Toothbrush for Gums

    Suitable for Cats too

    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  59. Animal Toothbrush for Oral Hygiene

    Animal Toothbrush for Oral Hygiene

    Suitable for Cats too

    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  60. Animal Toothbrush for Gums 7 Pieces

    0

  61. ✨ Top picks for fresh breath & oral hygiene

  62. Dental Care SupplementsSee more