1. Brit Dental Stick Immuno Probiotics & Scorțișoară pentru Tartar și Placă 251g 7 bucăți

    0

  2. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Pedigree Dentastix
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    Pedigree Dentastix

    Gust: Pui

    1 / 3 / 5 / 7 buc
    0,97 € - 23,50 € de la 12,6 €/kg

    0

  3. Brit Dental Stick Mobilitate Curcumă & Colagen pentru Tartar & Placă 251g 7 bucăți

    0

  4. Pedigree Dentastix Daily Fresh pentru Tartar & Placă 128gr 5 Bucăți

    Pedigree Dentastix Daily Fresh pentru Tartar & Placă 128gr 5 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,78 € 13,91 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  5. Pedigree Dentastix pentru Tartar și Placă 550g 35 bucăți

    0

  6. Pet Interest Tail Swingers Dental Twists

    Pet Interest Tail Swingers Dental Twists

    pentru Adult Câine, Gust: Vițel

    În 2 arome
    2,95 € - 3,33 € de la 22,69 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  7. Pedigree Dentastix pentru Tartar și Placă 270g 42 bucăți

    Pedigree Dentastix pentru Tartar și Placă 270g 42 bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  8. Pooch & Mutt Dental pentru Tartar & Placă 251g 7 bucăți

    Pooch & Mutt Dental pentru Tartar & Placă 251g 7 bucăți

    Gust: Unt de arahide

    4,90 € 19,52 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  9. Pedigree Stick pentru Tartar și Placă 1100g 70 bucăți

    0

  10. M.B.F. Lazy Pentru Tartar Și Placă 35gr

    0

  11. Pedigree Dentastix Fresh Îngrijirea dentară Stick pentru câini pentru Rase medii

    0

  12. Buster Dent Dental pentru Tartar și Placă 180g 7 bucăți

    Buster Dent Dental pentru Tartar și Placă 180g 7 bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Carne de vită

    2,20 € 12,22 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  13. M.B.F. Lazy Dog Bakery Dental Pentru Tartar & Placă 130gr 7 Bucăți

    0

  14. Brit Stick pentru Tartar & Placă 120gr 7 Bucăți

    Brit Stick pentru Tartar & Placă 120gr 7 Bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    3,40 € 28,33 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  15. Dentalife

    Dentalife

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    5 / 15 buc
    1,34 € - 3,73 € de la 10,81 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  16. Pedigree Dentastix Îngrijire Orală Medium pentru Tartar și Placă 1440g 56 bucăți

    0

  17. Dentalife Stick pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    Dentalife Stick pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,34 € 11,65 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  18. Pooch & Mutt PM1119

    Pooch & Mutt PM1119

    Gust: Ficat

    4,90 € 19,52 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  19. PlaqueOff Oase pentru Tartar și Placă 340g 20 bucăți

    PlaqueOff Oase pentru Tartar și Placă 340g 20 bucăți

    Gust: Banană

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  20. Ceva Stick pentru Tartar și Placă 12 bucăți

    0

  21. Virbac Veggiedent Fresh Small pentru Tartar și Placă 224g 15 bucăți

    0

  22. Dentalife Stick pentru igiena orală

    Dentalife Stick pentru igiena orală

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    4 / 12 buc.
    1,45 € - 4,86 € de la 8,76 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  23. Dentalife Stick pentru Tartar și Placă 345g 21 bucăți

    Dentalife Stick pentru Tartar și Placă 345g 21 bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    4,18 € 12,12 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  24. M.B.F. Lazy

    M.B.F. Lazy

    []

    În 2 cantități
    În 4 arome
    2,60 € - 8,50 € de la 14,17 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  25. Le Chef Dental Sticks Pentru Tartar & Placă 180gr

    Le Chef Dental Sticks Pentru Tartar & Placă 180gr

    []

    2,20 € 12,22 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  26. Celebrate Freshness Snack N' Bark pentru Tartar & Placă 5gr 20 bucăți

    Celebrate Freshness Snack N' Bark pentru Tartar & Placă 5gr 20 bucăți

    pentru Cățeluș, Gust: Carne de vită

    2,50 € 500 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  27. Farmina Îngrijirea dentară Stick pentru câini pentru Rase mici cu gust de Mentă

    0

  28. Farmina

    Farmina

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    În 2 arome
    2,80 € - 2,90 € de la 25,46 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  29. Buster Dent Premium Dental Sticks pentru Tartar și Placă 270g

    0

  30. Pedigree Dentastix Daily Fresh

    Pedigree Dentastix Daily Fresh

    pentru Adult Câine

    În 2 arome
    3,29 € - 3,31 € de la 12,19 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  31. Virbac Veggiedent Pentru Tartar & Placă 15 Bucăți

    0

  32. Ceva Stick pentru Tartar și Placă 12 bucăți

    0

  33. Pedigree Dentastix Îngrijire Orală pentru Tartar și Placă 2160g 56 bucăți

    Pedigree Dentastix Îngrijire Orală pentru Tartar și Placă 2160g 56 bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  34. M.B.F. Stick Pentru Tartar & Placă 600gr 30 Bucăți

    M.B.F. Stick Pentru Tartar & Placă 600gr 30 Bucăți

    Gust: Unt de arahide

    9,50 € 15,83 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  35. Virbac VeggieDent Fresh Medium pentru Tartar și Placă 224g 15 bucăți

    0

  36. STAC Lazy

    STAC Lazy

    []

    În 3 cantități
    În 3 arome
    0,60 € - 3,90 € de la 16,96 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  37. PlaqueOff Oase pentru Tartar și Placă 485g

    PlaqueOff Oase pentru Tartar și Placă 485g

    []

    19,90 € 41,03 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  38. M.B.F. LAZYDOG Pentru Tartar Și Placă 600gr 30 Bucăți

    M.B.F. LAZYDOG Pentru Tartar Și Placă 600gr 30 Bucăți

    Gust: Pui

    9,50 € 15,83 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  39. Le Chef Stick pentru Tartar și Placă

    Le Chef Stick pentru Tartar și Placă

    Gust: Pui

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  40. Lazydog Pentru Tartar Și Placă 130gr 7 Bucăți

    0

  41. Nobby StarSnack Dental Sticks Large Pentru Tartar & Placă 840gr 28 Bucăți

    0

  42. Mastic Pet Stick Pentru Tartar & Placă 100gr

    Mastic Pet Stick Pentru Tartar & Placă 100gr

    pentru Adult Câine, Gust: Vițel

    3,00 € 30 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  43. Mastic Pet Stick Pentru Tartar & Placă 100gr

    Mastic Pet Stick Pentru Tartar & Placă 100gr

    Potrivit și pentru Pisici, pentru Cățeluș, Gust: Pui

    2,85 € 28,5 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  44. Buster Dent Premium Stick-uri Dentare pentru Tartar & Placă 180gr 28 Bucăți

    0

  45. Brit

    Brit

    pentru Adult Câine, Gust: Menta

    3,66 € - 4,50 € de la 14,58 €/kg
    LivrareAstăzi

    0

  46. Trixie Denta Fun Pentru Tartar Și Placă 11gr

    Trixie Denta Fun Pentru Tartar Și Placă 11gr

    Gust: Pui

    0,58 € 52,73 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  47. Trixie Stick Pentru Tartar & Placă 90gr 3 Bucăți

    Trixie Stick Pentru Tartar & Placă 90gr 3 Bucăți

    Gust: Pui

    3,98 € 44,22 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  48. Brit Dental Stick Mobilitate Curcumă & Colagen pentru Tartar & Placă 251g 7 bucăți

    0

  49. Pedigree Dentastix Daily Fresh Pentru Tartar & Placă 110gr 7 Bucăți

    0

  50. Buster Dent White Dental Meat pentru Tartar & Placă 110gr 28 Bucăți

    0

  51. Pedigree Dentastix

    Pedigree Dentastix

    Gust: Pui

    1 / 7 / 28 / 35 buc.
    2,40 € - 11,57 € de la 17,98 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  52. Naturea Daily Dental Care pentru Tartar & Placă 200gr

    Naturea Daily Dental Care pentru Tartar & Placă 200gr

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    7,51 € 37,55 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  53. Pedigree Dentastix

    Pedigree Dentastix

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    4 / 7 / 21 / 42 buc.
    2,69 € - 17,90 € de la 10 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  54. Dentalife Stick pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    Dentalife Stick pentru Tartar și Placă 115g 7 bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    1,34 € 11,65 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  55. Plaque Off Bones Îngrijirea dentară Stick pentru câini pentru Rase mici cu gust de Banană 340gr 20buc

    0

  56. Dentalife Stick pentru Tartar și Placă 345g 21 bucăți

    Dentalife Stick pentru Tartar și Placă 345g 21 bucăți

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    4,18 € 12,12 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  57. Virbac Veggiedent Fresh Small pentru Tartar și Placă 224g 15 bucăți

    0

  58. Pedigree Dentastix Oral Care

    Pedigree Dentastix Oral Care

    pentru Adult Câine, Gust: Pui

    4 / 56 buc
    2,54 € - 26,95 € de la 12,48 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  59. Virbac VeggieDent Fresh Medium pentru Tartar și Placă 224g 15 bucăți

    0

  60. PlaqueOff Oase pentru Tartar și Placă 485g

    PlaqueOff Oase pentru Tartar și Placă 485g

    []

    19,90 € 41,03 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0