
Brit Dental Stick Immuno Probiotics & Cinnamon για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα
ΠαράδοσηΣήμεραAd3,66 € - 4,50 € 14,58 €/kg
Dentalife Stick για Πέτρα & Πλάκα 345gr 21τμχ
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,18 € 12,12 €/kg
Brit Dental Stick Mobility Curcum & Collagen για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα
ΠαράδοσηΣήμεραAd3,40 € 13,55 €/kg
Pedigree Dentastix Oral Care για Πέτρα & Πλάκα
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο
4 / 56 τμχΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,54 € - 26,95 € από 12,48 €/kg
Brit Functional Dental για Πέτρα & Πλάκα 150gr
για Ενήλικο Σκύλο
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd4,41 € 29,4 €/kg
Virbac VeggieDent Fresh Medium για Πέτρα & Πλάκα 224gr 15τμχ
Γεύση: Μέντα
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ13,05 € 58,26 €/kg
- Top Seller
- Κορυφαίο ΧρηστώνΚορυφαίο Χρηστών
Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα
Γεύση: Κοτόπουλο
1 / 3 / 5 / 7 τμχ0,97 € - 23,50 € από 12,6 €/kg Pedigree Dentastix Daily Fresh για Πέτρα & Πλάκα 128gr 5τμχ
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,78 € 13,91 €/kgPedigree Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 1440gr
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ17,97 € 12,48 €/kgPet Interest Tail Swingers Dental Twists για Πέτρα & Πλάκα 130gr
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μοσχάρι
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,95 € - 3,33 € από 22,69 €/kgPooch & Mutt Dental για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ
Γεύση: Φυστικοβούτυρο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,90 € 19,52 €/kgDentalife Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 115gr 7τμχ
για Ενήλικο Σκύλο
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,58 € 13,74 €/kgPedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα 550gr 35τμχ
Γεύση: Κοτόπουλο
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd2,40 € - 11,57 € 17,98 €/kgPlaqueOff Soft Chews για Πέτρα & Πλάκα 180gr 60τμχ
για Ηλικιωμένο Σκύλο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ22,05 € 122,5 €/kg- Top Seller
Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα 270gr 42τμχ
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd2,69 € - 17,90 € 10 €/kg Pedigree Dentastix Fresh για Πέτρα & Πλάκα
5 / 28 τμχ
Σε 2 γεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,29 € - 9,89 € από 13,74 €/kgPlaqueOff Dental Bites για Πέτρα & Πλάκα 150gr
10,00 € - 20,00 € 41,49 €/kg-5%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAdBuster Dent Dental για Πέτρα & Πλάκα 180gr 7τμχ
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Βοδινό
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,20 € 12,22 €/kgPedigree Dentastix Chewy Chunx για Πέτρα & Πλάκα 68gr 5τμχ
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,29 € 18,97 €/kgM.B.F. Lazy Dog Bakery Dental για Πέτρα & Πλάκα 130gr 7τμχ
Γεύση: Μπανάνα
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,20 € 16,92 €/kgTrixie Pressed Sticks για Πέτρα & Πλάκα
2 / 6 / 30 τμχ
Σε 3 γεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,40 € - 76,61 € από 34,29 €/kgWhimzees Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα
1 / 24 / 28 τμχΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ0,58 € - 12,00 € από 28 €/kgWhimzees Stix για Πέτρα & Πλάκα
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα
1 / 24 / 56 τμχΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ0,58 € - 12,50 € από 0,77 €/kgNanosanitas Advanced Oral Care για Πέτρα & Πλάκα 35ml
Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Βανίλια
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ18,70 € 534,29 €/ltBrit Stick για Πέτρα & Πλάκα 120gr 7τμχ
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,40 € 28,33 €/kgTropiclean Fresh Breath για Πέτρα & Πλάκα 118ml
Γεύση: Φυστικοβούτυρο
ΠαράδοσηΣήμεραAd19,80 € 167,8 €/ltDentalife Stick για Πέτρα & Πλάκα
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο
5 / 15 τμχΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,34 € - 3,73 € από 10,81 €/kgDentalife Stick για Πέτρα & Πλάκα 115gr 7τμχ
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,34 € 11,65 €/kgDentalife Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 142gr 4τμχ
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,69 € - 3,03 € από 11,9 €/kg- Top Seller
PlaqueOff Bones για Πέτρα & Πλάκα 340gr 20τμχ
Γεύση: Μπανάνα
19,90 € - 20,90 € 58,53 €/kg-5%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd Pedigree Dentastix Oral Care Medium για Πέτρα & Πλάκα 1440gr 56τμχ
για Ενήλικο Σκύλο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ23,00 € 15,97 €/kgVirbac Veggiedent Fresh Small για Πέτρα & Πλάκα 224gr 15τμχ
Γεύση: Μέντα
14,00 € 62,5 €/kg-6%στα 2+ τεμάχιαAdPooch & Mutt Dental Sticks Calming για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ
Γεύση: Συκώτι
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,90 € 19,52 €/kgTropiclean Fresh Breath Clean Teeth Oral Care Gel για Πέτρα & Πλάκα
Γεύση: Φυστικοβούτυρο
59 / 118 mlΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ14,90 € - 23,00 € από 194,92 €/ltWhimzees Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα
1 / 12 τμχ1,15 € - 10,50 € από 28,38 €/kgBrit Stick για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα
ΠαράδοσηΣήμερα3,66 € - 4,50 € από 14,58 €/kgOrozyme Canine Small Oral Collagen Strips για Πέτρα & Πλάκα 224gr 24τμχ
Κατάλληλο και για Γάτες
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ13,50 € 60,27 €/kgBrit Dental Stick Mobility Curcum & Collagen για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα
ΠαράδοσηΣήμερα3,40 € 13,55 €/kgDentalife Stick για Στοματική Υγιεινή
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο
4 / 12 τμχΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,45 € - 4,86 € από 8,76 €/kgPet Interest Dental Brush Skin & Coat Support για Ούλα 20gr
Γεύση: Μέντα
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ0,57 € 28,5 €/kgDentalife Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 115gr 7τμχ
για Ενήλικο Σκύλο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,58 € 13,74 €/kgPedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα
Γεύση: Κοτόπουλο
1 / 7 / 28 / 35 τμχΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,40 € - 11,57 € από 17,98 €/kg- Top Seller
Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο
4 / 7 / 21 / 42 τμχΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,69 € - 17,90 € από 10 €/kg PlaqueOff Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 13τμχ
Σε 2 ποσότητες10,00 € - 20,00 € από 41,49 €/kg-5%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτTropiclean Fresh Breath για Πέτρα & Πλάκα 118ml
Γεύση: Φυστικοβούτυρο
ΠαράδοσηΣήμερα19,80 € 167,8 €/ltDentalife Stick για Πέτρα & Πλάκα 115gr 7τμχ
για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,34 € 11,65 €/kg- Top Seller
Plaque Off Bones για Πέτρα & Πλάκα 340gr 20τμχ
Γεύση: Μπανάνα
19,90 € - 20,90 € από 58,53 €/kg-5%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ Virbac Veggiedent Fresh Small για Πέτρα & Πλάκα 224gr 15τμχ
Γεύση: Μέντα
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ13,90 € 62,05 €/kg
