1. Candioli Dental Spray for Tartar & Plaque 125ml

    Candioli Dental Spray for Tartar & Plaque 125ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    4,79 € - 7,96 € 63,68 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  2. Tropiclean Fresh Breath for Tartar & Plaque 118ml

    Tropiclean Fresh Breath for Tartar & Plaque 118ml

    Flavor: Peanut Butter

    19,80 € 167,8 €/lt
    DeliveryToday

    0

  3. PlaqueOff Powder for Tartar & Plaque 60gr

    PlaqueOff Powder for Tartar & Plaque 60gr

    Suitable for Cats too

    19,85 € - 47,50 € 263,89 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  4. Virbac Veggiedent Fresh Small for Tartar & Plaque 224gr 15pcs

    Virbac Veggiedent Fresh Small for Tartar & Plaque 224gr 15pcs

    Flavor: Bay Leaf Mint

    13,90 € 62,05 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  5. Brit Stick for Tartar & Plaque 251gr 7pcs

    Brit Stick for Tartar & Plaque 251gr 7pcs

    for Adult Dog, Flavor: Bay Leaf Mint

    3,66 € - 4,50 € 14,58 €/kg
    DeliveryTodayAd

    0

  6. Pedigree Dentastix Oral Care

    Pedigree Dentastix Oral Care

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    4 / 56 pcs
    2,54 € - 26,95 € from 12,48 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  7. Animal Toothbrush for Gums

    Animal Toothbrush for Gums

    Suitable for Cats too

    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  8. Virbac VeggieDent Fresh Medium for Tartar & Plaque 224gr 15 Pieces

    Virbac VeggieDent Fresh Medium for Tartar & Plaque 224gr 15 Pieces

    Flavor: Bay Leaf Mint

    13,05 € 58,26 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  9. Beaphar Toothbrush for Tartar & Plaque 50gr

    Beaphar Toothbrush for Tartar & Plaque 50gr

    Suitable for Cats too, for Adult Dog

    3,80 € 76 €/kg

    0

  10. PlaqueOff Bones for Tartar & Plaque 485gr

    0

  11. Pedigree Dentastix for Tartar & Plaque 110g 7pcs

    Pedigree Dentastix for Tartar & Plaque 110g 7pcs

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    1,77 € 16,09 €/kg

    0

  12. Clean Pets Dog Dental Care Thimble for Tartar & Plaque 145.5g 50 Pieces

    Clean Pets Dog Dental Care Thimble for Tartar & Plaque 145.5g 50 Pieces

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    7,30 € 50,17 €/kg

    0

  13. Top User Rated
    Pedigree Dentastix
    Top User Rated

    Pedigree Dentastix

    Flavor: Chicken

    1 / 3 / 5 / 7 pcs
    0,97 € - 23,50 € from 12,6 €/kg

    0

  14. Pedigree Dentastix Daily Fresh for Tartar & Plaque 128gr 5 Pieces

    Pedigree Dentastix Daily Fresh for Tartar & Plaque 128gr 5 Pieces

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    1,78 € 13,91 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  15. Pedigree Treat for Tartar & Plaque 1440gr

    Pedigree Treat for Tartar & Plaque 1440gr

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    17,97 € 12,48 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  16. Pet Interest Tail Swingers Dental Twists

    Pet Interest Tail Swingers Dental Twists

    for Adult Dog, Flavor: Calf

    In 2 flavors
    2,95 € - 3,33 € from 22,69 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  17. Virbac Cet Enzymatic for Tartar & Plaque 70g

    Virbac Cet Enzymatic for Tartar & Plaque 70g

    Suitable for Cats too, for Adult Dog, Flavor: Chicken

    14,00 € 200 €/kg
    Ad

    0

  18. Pooch & Mutt Dental for Tartar & Plaque 251g 7 Pieces

    Pooch & Mutt Dental for Tartar & Plaque 251g 7 Pieces

    Flavor: Peanut Butter

    4,90 € 19,52 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  19. Brit Functional Dental for Tartar & Plaque 150gr

    Brit Functional Dental for Tartar & Plaque 150gr

    for Adult Dog

    4,41 € 29,4 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  20. Whimzees Stix for Tartar & Plaque

    0

  21. Animal Toothbrush for Gums 7 Pieces

    0

  22. Candioli Dentalpet for Tartar & Plaque 50ml

    Candioli Dentalpet for Tartar & Plaque 50ml

    Suitable for Cats too

    7,90 € 158 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  23. Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit for Tartar & Plaque 70g

    Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit for Tartar & Plaque 70g

    Suitable for Cats too, Flavor: Chicken

    14,73 € 210,43 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  24. Pedigree Stick for Tartar & Plaque 1100g 70 Pieces

    0

  25. M.B.F. Lazy for Tartar & Plaque 35gr

    M.B.F. Lazy for Tartar & Plaque 35gr

    Flavor: Peanut Butter

    0,50 € 14,29 €/kg

    0

  26. PlaqueOff Soft Chews for Tartar & Plaque 180gr 60 Pieces

    PlaqueOff Soft Chews for Tartar & Plaque 180gr 60 Pieces

    for Elderly Dog

    22,05 € 122,5 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  27. Pedigree Dentastix Fresh Dog Dental Stick for Medium Breeds

    0

  28. Buster Dent Dental for Tartar & Plaque 180g 7 Pieces

    Buster Dent Dental for Tartar & Plaque 180g 7 Pieces

    for Adult Dog, Flavor: Beef

    2,20 € 12,22 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  29. Pedigree Dentastix Chewy Chunx for Tartar & Plaque 68gr 5pcs

    Pedigree Dentastix Chewy Chunx for Tartar & Plaque 68gr 5pcs

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    1,29 € 18,97 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  30. M.B.F. Lazy Dog Bakery Dental for Tartar & Plaque 130gr 7 Pieces

    0

  31. Madpet Plaque Attack for Tartar & Plaque 80gr

    Madpet Plaque Attack for Tartar & Plaque 80gr

    Suitable for Cats too

    14,00 € 175 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  32. Nanosanitas Advanced Oral Care for Tartar & Plaque 35ml

    Nanosanitas Advanced Oral Care for Tartar & Plaque 35ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Vanilla

    18,70 € 534,29 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  33. Pedigree Dentastix for Tartar & Plaque 550g 35 Pieces

    0

  34. Bugalugs Spray for Tartar & Plaque 200ml

    Bugalugs Spray for Tartar & Plaque 200ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    13,50 € 67,5 €/lt

    0

  35. Pedigree Dentastix for Tartar & Plaque 270gr 42 Pieces

    Pedigree Dentastix for Tartar & Plaque 270gr 42 Pieces

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  36. PlaqueOff for Tartar & Plaque 180gr

    0

  37. PlaqueOff Dental Bites for Tartar & Plaque 150gr

    PlaqueOff Dental Bites for Tartar & Plaque 150gr

    []

    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  38. Dentalife

    Dentalife

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    5 / 15 pcs
    1,34 € - 3,73 € from 10,81 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  39. Dentihex for Tartar & Plaque 20g

    Dentihex for Tartar & Plaque 20g

    Suitable for Cats too, Flavor: Vanilla

    11,50 € 575 €/kg
    Ad

    0

  40. Pedigree Dentastix Oral Care Medium for Tartar & Plaque 1440g 56pcs

    0

  41. Pooch & Mutt PM1119

    Pooch & Mutt PM1119

    Flavor: Liver

    4,90 € 19,52 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  42. Virbac Vet Aquadent for Tartar & Plaque 250ml

    Virbac Vet Aquadent for Tartar & Plaque 250ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    19,90 € 79,6 €/lt

    0

  43. Tropiclean Fresh Breath Clean Teeth Oral Care Gel

    Tropiclean Fresh Breath Clean Teeth Oral Care Gel

    Flavor: Peanut Butter

    59 / 118 ml
    14,90 € - 23,00 € from 194,92 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  44. Trixie Toothbrush for Tartar & Plaque 4 Pieces

    0

  45. Vet's Best Dental Gel Toothpaste for Tartar & Plaque 100gr

    0

  46. Candioli Dental Spray Bay Leaf Mint Dog Mouth Wash against Bad Breath

    Candioli Dental Spray Bay Leaf Mint Dog Mouth Wash against Bad Breath

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    50 / 125 ml
    4,79 € - 7,96 € from 63,68 €/lt
    DeliveryToday

    0

  47. Plaque Off Dog Dental Powder against Bad Breath for Small Breeds

    0

  48. Animal Toothbrush for Tartar & Plaque

    Animal Toothbrush for Tartar & Plaque

    Suitable for Cats too

    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  49. Bio Petactive Biodent Enzymatic Toothpaste for Tartar & Plaque 100ml

    0

  50. Brit

    Brit

    for Adult Dog, Flavor: Bay Leaf Mint

    3,66 € - 4,50 € from 14,58 €/kg
    DeliveryToday

    0

  51. Candioli DentalMax for Tartar & Plaque 50ml

    0

  52. Virbac Cet Enzymatic for Tartar & Plaque 70g

    Virbac Cet Enzymatic for Tartar & Plaque 70g

    Suitable for Cats too, for Adult Dog, Flavor: Chicken

    13,00 € 185,71 €/kg

    0

  53. Brit Functional Dental for Tartar & Plaque 150gr

    0

  54. Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit for Tartar & Plaque 70g

    Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit for Tartar & Plaque 70g

    Suitable for Cats too, Flavor: Chicken

    14,73 € 210,43 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  55. Pedigree Dentastix

    Pedigree Dentastix

    Flavor: Chicken

    1 / 7 / 28 / 35 pcs
    2,40 € - 11,55 € from 17,98 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  56. Pedigree Dentastix

    Pedigree Dentastix

    for Adult Dog, Flavor: Chicken

    4 / 7 / 21 / 42 pcs
    2,69 € - 17,90 € from 10 €/kg
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  57. PlaqueOff Treats for Tartar & Plaque 13 Pieces

    0

  58. Dentihex for Tartar & Plaque 20g

    Dentihex for Tartar & Plaque 20g

    Suitable for Cats too, Flavor: Vanilla

    11,50 € 575 €/kg

    0

  59. Animal Toothbrush for Gums

    Animal Toothbrush for Gums

    Suitable for Cats too

    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  60. Animal Toothbrush for Gums 7 Pieces

    0