1. CHI Argan 15ml

    CHI Argan 15ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Τριχόπτωσης

    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  2. Κορυφαίο Χρηστών
    CHI Aloe Vera Curls Defined
    Κορυφαίο Χρηστών

    CHI Aloe Vera Curls Defined

    Δράση: Θρέψη, κατά της Ψαλίδας

    Ποσότητα: 15 / 89 ml
    3,45 € - 15,40 € από 173,03 €/lt

    0

  3. CHI Luxury Black Seed Dry Ξηρό Λάδι Μαλλιών 15ml

    CHI Luxury Black Seed Dry Ξηρό Λάδι Μαλλιών 15ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    2,40 € - 13,80 € 155,06 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  4. CHI Aloe Vera Curls Defined Aloe Vera 89ml

    CHI Aloe Vera Curls Defined Aloe Vera 89ml

    15,10 € 169,66 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  5. CHI Tea Tree Oil 89ml

    CHI Tea Tree Oil 89ml

    Δράση: Θρέψη

    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  6. CHI Λάδι Μαλλιών 116ml

    CHI Λάδι Μαλλιών 116ml

    Δράση: Λείανση

    14,00 € 120,69 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  7. CHI Luxury 15ml

    CHI Luxury 15ml

    Δράση: Λάμψη

    6,90 € 460 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  8. CHI Λάδι Μαλλιών 355ml

    CHI Λάδι Μαλλιών 355ml

    Δράση: Λάμψη

    38,00 € 107,04 €/lt

    0

  9. CHI Aloe 59ml

    CHI Aloe 59ml

    15,00 € 254,24 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  10. CHI Luxury Black Seed 50ml

    CHI Luxury Black Seed 50ml

    Δράση: Επανόρθωση

    15,80 € 316 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  11. CHI Rosehip Repair & Shine Leave-In Tonic 118ml

    0

  12. CHI Rosehip Dry UV Protecting 150gr Ξηρό Λάδι Μαλλιών 150ml

    CHI Rosehip Dry UV Protecting 150gr Ξηρό Λάδι Μαλλιών 150ml

    Δράση: Διατήρηση Χρώματος

    15,50 € 103,33 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  13. CHI Argan

    CHI Argan

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Τριχόπτωσης

    Ποσότητα: 15 / 89 ml
    2,10 € - 17,40 € από 140 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  14. CHI Luxury Black Seed Dry Ξηρό Λάδι Μαλλιών

    CHI Luxury Black Seed Dry Ξηρό Λάδι Μαλλιών

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    Ποσότητα: 15 / 89 ml
    2,40 € - 13,80 € από 155,06 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  15. CHI Luxury 15ml

    CHI Luxury 15ml

    Δράση: Λάμψη

    6,90 € 460 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  16. CHI Tea Tree Oil 89ml

    CHI Tea Tree Oil 89ml

    Δράση: Θρέψη

    8,98 € - 13,90 € από 100,9 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  17. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!