1. Color Wow Raise The Root Λακ 150ml

    Color Wow Raise The Root Λακ 150ml

    για Ενίσχυση Όγκου, με Rosemary/Κερατίνη/Πανθενόλη

    27,54 € 183,6 €/lt

    0

  2. Color Wow Xtra Large Bombshell Volumizer Volumizer 50ml

    Color Wow Xtra Large Bombshell Volumizer Volumizer 50ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    19,90 € 398 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  3. Color Wow Dream Coat Texturizer 50ml

    Color Wow Dream Coat Texturizer 50ml

    για Διαμόρφωση, με Rosemary/Κερατίνη

    15,00 € 300 €/lt

    0

  4. Color Wow Λακ 234ml

    Color Wow Λακ 234ml

    για Κράτημα

    38,00 € 162,39 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  5. Color Wow Style On Steroids Texturizer 250ml

    Color Wow Style On Steroids Texturizer 250ml

    για Διαμόρφωση

    26,99 € 107,96 €/lt

    0

  6. Color Wow Hairspray 250ml

    Color Wow Hairspray 250ml

    38,90 € 155,6 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  7. Color Wow Cult Favorite Hairspray 295ml

    Color Wow Cult Favorite Hairspray 295ml

    για Anti-frizz δράση

    33,90 € 114,92 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  8. Color Wow Dream Coat Extra Hairspray 50ml

    Color Wow Dream Coat Extra Hairspray 50ml

    18,90 € 378 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  9. Color Wow Extra Mist-ical Shine Λακ 162ml

    Color Wow Extra Mist-ical Shine Λακ 162ml

    για Λάμψη

    29,00 € 179,01 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  10. Color Wow Texturizer 295ml

    Color Wow Texturizer 295ml

    για Διαμόρφωση, με Jojoba/Ρύζι/Rosemary

    40,29 € 136,58 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  11. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!