1. Layrite Оригинална Помада 120гр

    Layrite Оригинална Помада 120гр

    Средно Задържане, за Блясък, Основа На водна основа

    8,35 € - 16,07 € 133,92 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  2. Layrite Cement High Hold Matte Hair Clay

    Layrite Cement High Hold Matte Hair Clay

    Матово Покритие, Основа На водна основа

    Задържане: Издръжлив / Много силно
    17,69 € - 19,90 € от 147,42 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  3. Layrite Super Hold Помада 120гр

    Layrite Super Hold Помада 120гр

    Много силно Задържане, за Блясък, Основа На водна основа

    8,59 € - 38,70 € 130,3 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  4. Layrite Cement Глина 42.5гр

    Layrite Cement Глина 42.5гр

    Силно Задържане, Мат, Основа На водна основа

    10,40 € 244,71 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  5. Layrite Original Deluxe Помада 297 г

    Layrite Original Deluxe Помада 297 г

    Средно Задържане, за Блясък, Основа На водна основа

    33,40 € 112,46 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  6. Layrite Original Pomade

    Layrite Original Pomade

    Средно Задържане, за Блясък, Основа На водна основа

    Количество: 42 / 120 гр
    8,35 € - 16,07 € от 133,92 €/кг
    ДоставкаВдругиден

    0

  7. Layrite Superhold Pomade

    Layrite Superhold Pomade

    Много силно Задържане, за Блясък, Основа На водна основа

    Количество: 42 / 120 / 297 гр
    8,59 € - 38,70 € от 130,3 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  8. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Открийте тукОткрийте тук
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!