1. Layrite Original Pomade

    Layrite Original Pomade

    Medium Hold, for Shine, Base Water

    8,35 € - 16,07 € 133,92 €/kg
    Deliveryby Wed, 07 OctAd

    0

  2. Layrite Cement High Hold Matte Hair Clay

    Layrite Cement High Hold Matte Hair Clay

    Matte Finish, Base Water

    Hold: Strong / Very Strong
    17,69 € - 19,90 € from 147,42 €/kg
    Deliveryby Wed, 07 Oct

    0

  3. Layrite Super Hold Pomade

    Layrite Super Hold Pomade

    Very Strong Hold, for Shine, Base Water

    Deliveryby Wed, 07 OctAd

    0

  4. Layrite Cement Clay 42.5gr

    Layrite Cement Clay 42.5gr

    Strong Hold, Matte, Base Water

    10,40 € 244,71 €/kg
    Deliveryby Wed, 07 Oct

    0

  5. Layrite Original Deluxe Pomade 297gr

    Layrite Original Deluxe Pomade 297gr

    Medium Hold, for Shine, Base Water

    33,40 € 112,46 €/kg
    Deliveryby Wed, 07 Oct

    0

  6. Layrite Original Pomade

    Layrite Original Pomade

    Medium Hold, for Shine, Base Water

    Quantity: 42 / 120 gr
    8,35 € - 16,07 € from 133,92 €/kg
    DeliveryTomorrow

    0

  7. Layrite Superhold Pomade

    Layrite Superhold Pomade

    Very Strong Hold, for Shine, Base Water

    Quantity: 42 / 120 / 297 gr
    8,59 € - 38,70 € from 130,3 €/kg
    Deliveryby Wed, 07 Oct

    0

  8. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Discover hereDiscover here
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!