1. Layrite Original Pomade 120gr

    Layrite Original Pomade 120gr

    Μεσαίο Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού

    8,35 € - 16,07 € 133,92 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  2. Layrite Cement High Hold Matte Hair Clay Πηλός 120gr

    Layrite Cement High Hold Matte Hair Clay Πηλός 120gr

    Ματ Αποτέλεσμα, Βάση Νερού

    Κράτημα: Δυνατό / Πολύ Δυνατό
    17,69 € - 19,90 € από 147,42 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  3. Layrite Super Hold Pomade 120gr

    Layrite Super Hold Pomade 120gr

    Πολύ Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού

    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  4. Layrite Cement Πηλός 42.5gr

    Layrite Cement Πηλός 42.5gr

    Δυνατό Κράτημα, Ματ, Βάση Νερού

    10,40 € 244,71 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  5. Layrite Original Deluxe Pomade 297gr

    Layrite Original Deluxe Pomade 297gr

    Μεσαίο Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού

    33,40 € 112,46 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  6. Layrite Original Pomade

    Layrite Original Pomade

    Μεσαίο Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού

    Ποσότητα: 42 / 120 gr
    8,35 € - 16,07 € από 133,92 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  7. Layrite Superhold Pomade

    Layrite Superhold Pomade

    Πολύ Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού

    Ποσότητα: 42 / 120 / 297 gr
    8,59 € - 38,70 € από 130,3 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  8. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!