1. Layrite Pomadă Originală 120g

    Layrite Pomadă Originală 120g

    Mediu Fixare, pentru Strălucire, Bază Apei

    8,35 € - 16,07 € 133,92 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  2. Layrite Cement High Hold Matte Hair Clay

    Layrite Cement High Hold Matte Hair Clay

    Efect Mat, Bază Apei

    Fixare: Magazin online / Foarte Puternic
    17,69 € - 19,90 € de la 147,42 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  3. Layrite Super Hold Pomadă 120g

    Layrite Super Hold Pomadă 120g

    Foarte puternic Fixare, pentru Strălucire, Bază Apei

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  4. Layrite Cement Argilă 42,5gr

    Layrite Cement Argilă 42,5gr

    Ferm Fixare, Matt, Bază Apei

    10,40 € 244,71 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  5. Layrite Original Deluxe Pomadă 297g

    Layrite Original Deluxe Pomadă 297g

    Mediu Fixare, pentru Strălucire, Bază Apei

    33,40 € 112,46 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  6. Layrite Original Pomade

    Layrite Original Pomade

    Mediu Fixare, pentru Strălucire, Bază Apei

    Cantitate: 42 / 120 gr
    8,35 € - 16,07 € de la 133,92 €/kg
    LivrareMâine

    0

  7. Layrite Superhold Pomade

    Layrite Superhold Pomade

    Foarte puternic Fixare, pentru Strălucire, Bază Apei

    Cantitate: 42 / 120 / 297 gr
    8,59 € - 38,70 € de la 130,3 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  8. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Descoperă aiciDescoperă aici
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!