

BioRepair Висока Плътност Защита на Венците за Ulitis 500ml
без флуорид, без алкохол
ДоставкаУтре7,99 € 15,98 €/л



BioRepair High Density Triple Action за гингивит и против зъбна плака 500ml
без флуорид, с хлорхексидин, без алкохол
9,25 € 18,5 €/л
BioRepair 500 мл
7,90 € 15,8 €/л
