1. Frezyderm Oxygen Pro Ежедневна Защита Срещу Зъбна Плака 250ml

    0

  2. Frezyderm Plaque & Tartar Против Плака и Лош Дъх 250ml

    Frezyderm Plaque & Tartar Против Плака и Лош Дъх 250ml

    с флуорид

    6,29 € 25,16 €/л
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  3. Frezyderm Chlorhexene Pro 0.20% Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    Frezyderm Chlorhexene Pro 0.20% Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    с хлорхексидин, без алкохол

    8,10 € 32,4 €/л
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  4. Frezyderm Sensitive Teeth за Чувствителни Зъби 250ml

    Frezyderm Sensitive Teeth за Чувствителни Зъби 250ml

    с флуорид

    6,11 € 24,44 €/л
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  5. Frezyderm Odor Blocker против Свеж Дъх 250ml

    Frezyderm Odor Blocker против Свеж Дъх 250ml

    с флуорид

    6,97 € 27,88 €/л
    ДоставкаВдругиденAd

    0

  6. Frezyderm Black & Polish Oxygen за Угивит, Избелване, против Пародонтит и Плака 250ml

    0

  7. Frezyderm Gingivital За Възпалени Венци и Против Лош Дъх 250ml

    0

  8. Frezyderm Hydroral Xero 250 мл

    Frezyderm Hydroral Xero 250 мл

    с флуорид

    6,54 € 26,16 €/л
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  9. Frezyderm Homeopathy против Плака и Лош Дъх 250ml

    Frezyderm Homeopathy против Плака и Лош Дъх 250ml

    без флуорид, подходящо за хомеопатия

    6,05 € 24,2 €/л
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  10. Frezyderm За Избелване 150 мл

    Frezyderm За Избелване 150 мл

    с флуорид

    7,48 € 49,87 €/л
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  11. Frezyderm Mouthfoam Oxygen Plus 150 мл

    Frezyderm Mouthfoam Oxygen Plus 150 мл

    []

    8,40 € 56 €/л
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  12. Frezyderm Вода за уста Без вкус 250 мл

    0

  13. Frezyderm Oxygen Pro

    Frezyderm Oxygen Pro

    с флуорид

    Количество: 150-250 мл
    7,54 € - 16,31 € от 30,16 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  14. Frezyderm Chlorhexene Pro 0.20% Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    Frezyderm Chlorhexene Pro 0.20% Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    с хлорхексидин, без алкохол

    7,38 € 29,52 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  15. Frezyderm Odor Blocker против Свеж Дъх 250ml

    Frezyderm Odor Blocker против Свеж Дъх 250ml

    с флуорид

    6,51 € 26,04 €/л
    ДоставкаВдругиден

    0

  16. Frezyderm Gingivital За Възпалени Венци и Против Лош Дъх 250ml

    0

  17. Frezyderm Periodigum Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    0

  18. Frezyderm Periodigum Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    Frezyderm Periodigum Против Пародонтит и Зъбна Плака 250ml

    с флуорид, с хлорхексидин

    6,61 € 26,44 €/л
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  19. Sensodyne

    Ad

    2 ΤΟΝΟΥΣ ΛΕΥΚΟΤΕΡΑ ΔΟΝΤΙΑ

    +24ωρη Προστασία από την Ευαισθησία

    Открийте тукОткрийте тук
  20. Sensodyne

    Ad

    Για την φροντίδα ευαίσθητων δοντιών

    Βρείτε αυτή που σας ταιριάζει

    Открийте тукОткрийте тук