1. InterMed Unisept Mouthwash 250ml

    InterMed Unisept Mouthwash 250ml

    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  2. Therasol για την Ουλίτιδα, κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 250ml

    Therasol για την Ουλίτιδα, κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 250ml

    με Φθόριο, με Χλωρεξιδίνη

    11,14 € 44,56 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  3. InterMed Chlorhexil Extra Καθημερινής Προστασίας 1500ml

    InterMed Chlorhexil Extra Καθημερινής Προστασίας 1500ml

    με Χλωρεξιδίνη

    ΠαράδοσηΣήμεραAd

    0

  4. Aboca Oroben Καθημερινής Προστασίας για την Ουλίτιδα 150ml

    0

  5. InterMed Chlorhexil Extra Mouthwash 250ml

    InterMed Chlorhexil Extra Mouthwash 250ml

    με Χλωρεξιδίνη

    8,00 € 32 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  6. GUM Aftamed 150ml

    GUM Aftamed 150ml

    8,47 € 56,47 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  7. Medical PQ Octonion Oral για την Ουλίτιδα, κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 200ml

    0

  8. InterMed Unisept Bucal Drops 15ml

    InterMed Unisept Bucal Drops 15ml

    4,80 € 320 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  9. GUM Paroex για την Ουλίτιδα & κατά της Πλάκας 300ml

    0

  10. Therasol Solution

    0

  11. Coswell για την Ουλίτιδα & κατά της Πλάκας 30ml

    0

  12. Rubella για την Ουλίτιδα 500ml

    0

  13. Vitis Perio-Aid Intensive Care 0,12% κατά της Πλάκας

    Vitis Perio-Aid Intensive Care 0,12% κατά της Πλάκας

    με Χλωρεξιδίνη, Χωρίς Οινόπνευμα

    Ποσότητα: 150-500 ml
    9,90 € - 12,86 € από 25,72 €/lt

    0

  14. PlacAway Daily Mild με Ήπια Γεύση Δυόσμου 500ml

    0

  15. Alfa Med κατά της Πλάκας 200ml

    Alfa Med κατά της Πλάκας 200ml

    με Χλωρεξιδίνη, Χωρίς Οινόπνευμα

    21,90 € 109,5 €/lt

    0

  16. Alfa Diabetic Fresh για την Ουλίτιδα & κατά της Πλάκας 200ml

    0

  17. Aftamed για την Ουλίτιδα 150ml

    Aftamed για την Ουλίτιδα 150ml

    11,84 € 78,93 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  18. BioRepair Plus

    0

  19. Curasept ADS DNA 220 -0,20% CHX 200ml

    Curasept ADS DNA 220 -0,20% CHX 200ml

    Χωρίς Οινόπνευμα

    8,99 € 44,95 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  20. Dharma Research για την Ουλίτιδα & κατά της Πλάκας 300ml

    Dharma Research για την Ουλίτιδα & κατά της Πλάκας 300ml

    με Φθόριο, Χωρίς Οινόπνευμα

    14,35 € 47,83 €/lt

    0

  21. Listerine για την Ουλίτιδα & κατά της Πλάκας 500ml

    0

  22. Fazzet κατά της Κακοσμίας 500ml

    0

  23. Curasept Ads Dna Implant για την Ουλίτιδα, κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 200ml

    0

  24. Aloclair Mouthwash 60ml

    Aloclair Mouthwash 60ml

    Χωρίς Οινόπνευμα

    12,50 € 208,33 €/lt

    0

  25. Κορυφαίο Χρηστών
    Pierre Fabre EluPerio για την Ουλίτιδα 300ml
    Κορυφαίο Χρηστών

    Pierre Fabre EluPerio για την Ουλίτιδα 300ml

    με Χλωρεξιδίνη

    8,93 € - 10,32 € από 29,77 €/lt
  26. InterMed Unisept Mouthwash

    0

  27. InterMed Chlorhexil Extra

    InterMed Chlorhexil Extra

    με Χλωρεξιδίνη

    Ποσότητα: 250-1500 ml
    7,01 € - 17,03 € από 11,35 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  28. InterMed Chlorhexil Extra Mouthwash 250ml

    InterMed Chlorhexil Extra Mouthwash 250ml

    με Χλωρεξιδίνη

    6,98 € 27,92 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  29. Medical PQ Octonion Oral για την Ουλίτιδα, κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 200ml

    0

  30. Aftamed για την Ουλίτιδα 150ml

    Aftamed για την Ουλίτιδα 150ml

    9,58 € 63,87 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  31. Curasept ADS DNA 220 -0,20% CHX 200ml

    Curasept ADS DNA 220 -0,20% CHX 200ml

    Χωρίς Οινόπνευμα

    8,31 € 41,55 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  32. Curasept Ads Dna Implant για την Ουλίτιδα, κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 200ml

    0

  33. Lacalut Activ για την Ουλίτιδα, κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 300ml

    0

  34. Listerine για την Ουλίτιδα & κατά της Πλάκας 500ml

    0

  35. Aloclair Plus Mouthwash 60ml

    Aloclair Plus Mouthwash 60ml

    Χωρίς Οινόπνευμα

    8,01 € 133,5 €/lt
    Ad

    0

  36. Lacalut Activ για την Ουλίτιδα, κατά της Περιοδοντίτιδας & της Πλάκας 300ml

    0

  37. Antimicrobial Mouthwash Chlorhexidine Sage Mint Tisodent 250ml Tis Farmaceutic

    0

  38. Aloclair Plus Mouthwash 60ml

    Aloclair Plus Mouthwash 60ml

    Χωρίς Οινόπνευμα

    7,00 € 116,67 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  39. Antimicrobial Mouthwash Chlorhexidine Sage Mint Tisodent 250ml Tis Farmaceutic

    0

  40. Sensodyne

    Ad

    2 ΤΟΝΟΥΣ ΛΕΥΚΟΤΕΡΑ ΔΟΝΤΙΑ

    +24ωρη Προστασία από την Ευαισθησία

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
  41. Sensodyne

    Ad

    Για την φροντίδα ευαίσθητων δοντιών

    Βρείτε αυτή που σας ταιριάζει

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ