1. Frudia Sun Green Grape Sebum Control SPF50 50gr

    Frudia Sun Green Grape Sebum Control SPF50 50gr

    Επιδερμίδα: Λιπαρή

    10,80 € 216 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  2. Κορυφαίο Χρηστών
    Frudia Top Up Base Sun Cream SPF50 50ml
    Κορυφαίο Χρηστών

    Frudia Top Up Base Sun Cream SPF50 50ml

    Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Ξηρή

    9,95 € 199 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  3. Frudia What’s Wrong Cicaderm SPF50+ 50ml

    Frudia What’s Wrong Cicaderm SPF50+ 50ml

    Πανάδες & Αντιγήρανση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    10,89 € 217,8 €/lt

    0

  4. Frudia Bare Skin Foundation SPF50 Tinted 40gr

    Frudia Bare Skin Foundation SPF50 Tinted 40gr

    Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    9,04 € 226 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  5. Frudia Sun Essence SPF50 50ml

    Frudia Sun Essence SPF50 50ml

    Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    8,17 € 163,4 €/lt

    0

  6. Frudia Blueberry Hydrating Air Fit SPF50+ 50ml

    Frudia Blueberry Hydrating Air Fit SPF50+ 50ml

    Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    7,89 € 157,8 €/lt

    0

  7. Frudia Sun Avocado Greenery Relief SPF50 50gr
  8. Frudia Sun Green Grape Sebum Control SPF50 50gr

    Frudia Sun Green Grape Sebum Control SPF50 50gr

    Επιδερμίδα: Λιπαρή

    8,13 € 162,6 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0