
Έτοιμα Μείγματα για ΓλυκάNoCarb Βιολογικό Μείγμα για Βάφλα Χωρίς Ζάχαρη Χωρίς Γλουτένη 160gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο5,95 € 37,19 €/kg




- Επικαλύψεις / Toppings Ζαχαροπλαστικής
Βιολογικό Βούτυρο Κακάο Greenbay 150gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο12,90 € 86 €/kg - Έτοιμα Μείγματα για Γλυκά
Biovegan Βιολογικό Προϊόν Μείγμα για Κέικ Χωρίς Γλουτένη 32gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο2,90 € 90,63 €/kg - Επικαλύψεις / Toppings Ζαχαροπλαστικής
Κακαόμαζα Cacao Paste Raw 150 Γρ Green Bay
ΠαράδοσηΜεθαύριο8,90 € 59,33 €/kg - Αρτοσκευάσματα
Κτήμα Βελεγράκη Ντάκος Καλαμποκιού Ρίγανη & Ελαιόλαδο Χωρίς Γλουτένη 300gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο5,20 € 17,33 €/kg - Έτοιμα Μείγματα για Γλυκά
Bettr Βιολογικό Προϊόν Μείγμα για Πουτίγκα Χωρίς Γλουτένη 30gr
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd1,40 € 46,67 €/kg - Αλεύρι
Αγρόκτημα Αντωνόπουλου Βιολογικό Αλεύρι Ζέας Ολικής Άλεσης 1kg
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd5,40 € 5,4 €/kg - Αρτοσκευάσματα
Sottolestelle Ψωμί του τοστ από Δίκοκκο Σιτάρι Ολικής σε Φέτες 400gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο4,50 € 11,25 €/kg - Αρώματα & Γεύσεις Ζαχαροπλαστικής
Biovegan Bourbon Βιολογική Βανίλια σε Στικ Χωρίς Γλουτένη 5gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο4,70 € 940 €/kg - Αλεύρι
Όλα Bio Βιολογικό Αλεύρι από Δίκοκκο Σιτάρι Ολικής Άλεσης 1kg
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd3,25 € 3,25 €/kg - Έτοιμα Μείγματα για Γλυκά
NoCarb Βιολογικό Μείγμα για Παγωτό με Γεύση Σοκολάτα Χωρίς Γλουτένη 125gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο4,55 € 36,4 €/kg - Αρώματα & Γεύσεις Ζαχαροπλαστικής
Rapunzel Βιολογική Βανίλια σε Σκόνη 15gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο19,25 € 1.283,33 €/kg - Έτοιμα Μείγματα για Γλυκά
Bettr Βιολογικό Προϊόν Μείγμα για Πουτίγκα Χωρίς Γλουτένη 30gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο1,40 € 46,67 €/kg