
Felicia Spaghetti Καστανού Ρυζιού Καστανού Ρυζιού Βιολογικά Χωρίς Γλουτένη 250gr
3,20 € 12,8 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd

Felicia Ταλιατέλες από Καστανό Ρύζι Βιολογικές Χωρίς Γλουτένη 250gr
3,99 € 15,96 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd

Felicia Βίδες Καστανού Ρυζιού Καστανού Ρυζιού Βιολογικές Χωρίς Γλουτένη 250gr
3,29 € 13,16 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd

Felicia Πένες Καστανού Ρυζιού Καστανού Ρυζιού Ολικής Άλεσης Βιολογικές Χωρίς Γλουτένη 250gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd3,30 € 13,2 €/kgFelicia Spaghetti Φακής Κόκκινη Φακή Βιολογικά Χωρίς Γλουτένη 250gr
με Αλεύρι Φακής
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,40 € 17,6 €/kgFelicia Λιγκουίνι Βρώμης Βρώμης Ολικής Άλεσης Χωρίς Γλουτένη 250gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,90 € 15,6 €/kgFelicia Ταλιατέλες από Καστανό Ρύζι Βιολογικές Χωρίς Γλουτένη 250gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,79 € 15,16 €/kgFelicia Βίδες Καστανού Ρυζιού Καστανού Ρυζιού Βιολογικές Χωρίς Γλουτένη 250gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,31 € 13,24 €/kgFelicia Πένες Καστανού Ρυζιού Καστανού Ρυζιού Ολικής Άλεσης Βιολογικές Χωρίς Γλουτένη 250gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,30 € 13,2 €/kg