1. Blend 65 Espresso Decaffeine σε Κόκκους 500gr

    Blend 65 Espresso Decaffeine σε Κόκκους 500gr

    29,39 € 58,78 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  2. Blend 65 Espresso σε Κόκκους 1kg

    Blend 65 Espresso σε Κόκκους 1kg

    46,10 € 46,1 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  3. Blend 65 Espresso Αλεσμένος 3500gr

    Blend 65 Espresso Αλεσμένος 3500gr

    Blend

    129,34 € 36,95 €/kg
    ΠαράδοσηΑύριο

    0

  4. Blend 65 Espresso Αλεσμένος 1kg

    Blend 65 Espresso Αλεσμένος 1kg

    Blend

    38,48 € 38,48 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  5. Blend 65 Espresso Decaffeine σε Κόκκους 500gr

    Blend 65 Espresso Decaffeine σε Κόκκους 500gr

    29,39 € 58,78 €/kg
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  6. Primo

    Ad

    Αυτόματες Μηχανές Espresso Primo

    Από τον espresso έως τον cappuccino, εύκολα και γρήγορα!

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    Αυτόματες Μηχανές Espresso Primo