
Roasters Kolektiva Espresso Trip To Ethiopia σε Κόκκους 250gr
Blend, Ethiopia
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ16,00 € 64 €/kg
Roasters Kolektiva Espresso Μονοποικιλιακός Trip To Brasil σε Κόκκους 250gr
Arabica, Brazil
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,00 € 40 €/kg
Roasters Kolektiva Espresso Μονοποικιλιακός Trip To Guatemala σε Κόκκους 250gr
Arabica, Guatemala
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,60 € 46,4 €/kg



Roasters Kolektiva Φίλτρου Decaffeine σε Κόκκους 250gr
Mexico
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,90 € 43,6 €/kg
AdPrimo
Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώΑυτόματες Μηχανές Espresso Primo
Από τον espresso έως τον cappuccino, εύκολα και γρήγορα!









