
Kakau Worship Madagascar Collection Βιολογικό Προϊόν Σοκολάτα Υγείας Vegan με 100% Κακάο Χωρίς Γλουτένη 75gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,90 € 105,33 €/kg
Kakau Worship Guatemala Collection Βιολογικό Προϊόν Σοκολάτα Υγείας 75gr
Σε 3 γεύσειςΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκταπό6,50 € 86,67 €/kg

Kakau Worship Peru Collection Βιολογικό Προϊόν Σοκολάτα Γάλακτος 75gr
Σε 3 γεύσειςΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκταπό6,95 € 92,67 €/kg
Kakau Worship Belize Collection Βιολογικό Προϊόν Σοκολάτα Γάλακτος Αλάτι Vegan Χωρίς Γλουτένη 75gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,20 € 96 €/kg
