
Το Σαλέπι από την Πόλη Σαλέπι με Κανέλα & Γαρύφαλλο σε Σκόνη 180gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd7,30 € 40,56 €/kg



Το Σαλέπι από την Πόλη Σαλέπι με Κάρδαμο & Μαστίχα σε Σκόνη 180gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd7,26 € 40,33 €/kg

Το Σαλέπι από την Πόλη Σαλέπι με Κανέλα & Γαρύφαλλο σε Σκόνη 180gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,30 € 40,56 €/kgΤο Σαλέπι από την Πόλη Σαλέπι με Κάρδαμο & Μαστίχα σε Σκόνη 180gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,26 € 40,33 €/kg