1. Chrysanthidis Nea Karvali Kourabiedes 430gr

    Chrysanthidis Nea Karvali Kourabiedes 430gr

    6,40 € 14,88 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  2. Chrysanthidis Melomakarona 430g

    0

  3. Chrysanthidis Kourabiedes 900g

    Chrysanthidis Kourabiedes 900g

    11,89 € 13,21 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  4. CHrysanthidis

    CHrysanthidis

    În 3 arome
    5,40 € - 5,80 € de la 20 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  5. Chrysanthidis Kourabiedes 450gr

    Chrysanthidis Kourabiedes 450gr

    8,40 € 18,67 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  6. CHrysanthidis Noul Karvali Kourabiedes 250gr

    CHrysanthidis Noul Karvali Kourabiedes 250gr

    3,85 € 15,4 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  7. Chrysanthidis Kourabiedes 870g

    Chrysanthidis Kourabiedes 870g

    14,40 € 16,55 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  8. CHrysanthidis

    CHrysanthidis

    În 4 arome
    4,90 € - 5,80 € de la 24,5 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  9. Kataifi 580g Chrysanthidis Premium Ambalaj

    Kataifi 580g Chrysanthidis Premium Ambalaj

    10,40 €9,40 € 13,82 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  10. Baklavadakia Kataifakia Mixte 580g Chrysanthidis Premium Ambalaj

    0

  11. Chrysanthidis Nea Karvali Kourabiedes 430gr

    Chrysanthidis Nea Karvali Kourabiedes 430gr

    6,40 € 14,88 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  12. Chrysanthidis Kourabiedes 900g

    Chrysanthidis Kourabiedes 900g

    11,89 € 13,21 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  13. Chrysanthidis Kourabiedes 450gr

    Chrysanthidis Kourabiedes 450gr

    8,40 € 18,67 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  14. Chrysanthidis Kourabiedes 870g

    Chrysanthidis Kourabiedes 870g

    14,40 € 16,55 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0