
Perle - Almond Products Μπανάνα 100gr 24-55
0,71 € - 0,94 € 7,1 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

Perle - Almond Products Σταφίδα Ξανθή Χωρίς Ζάχαρη 100gr 24-12
0,94 € 9,4 €/kg-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

Perle - Almond Products Αμύγδαλα Ψημένα Ψίχα με Αλάτι 100gr 24-10
1,48 € 14,8 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

Perle - Almond Products Coctail Mix Ψημένο με Αλάτι 100gr 24-20
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd0,84 € 8,4 €/kgPerle - Almond Products Ανανάς 100gr
1,39 € - 1,48 € από 13,9 €/kgPerle - Almond Products Γαρίδα Crackers Ψημένα 100gr 24-42
1,05 € 10,5 €/kg-8%στα 4+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτPerle - Almond Products Φιστίκια Κελυφωτά Ψημένα με Αλάτι 100gr 24-11
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,17 € 21,7 €/kgPerle - Almond Products Ηλιόσποροι Ψημένοι με Αλάτι 100gr 24-26
0,64 € 6,4 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAdPerle - Almond Products Μπανάνα 100gr
0,71 € - 0,94 € από 7,1 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτPerle - Almond Products Φιστίκια Αράπικα Ψίχα 100gr 24-9
0,60 € 6 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAdPerle - Almond Products Λευκά Καρύδια Ωμά Ψίχα Χωρίς Αλάτι 100gr 24-13
1,42 € 14,2 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAdPerle - Almond Products Coctail Mix Ψημένο με Αλάτι 100gr 24-20
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ0,77 € 7,7 €/kgPerle - Almond Products Αμύγδαλα Ψημένα Ψίχα με Αλάτι 100gr 24-10
1,48 € 14,8 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτPerle - Almond Products Λευκά Καρύδια Ωμά Ψίχα Χωρίς Αλάτι 100gr 24-13
1,42 € 14,2 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

25% κουπόνι από το κατάστημα Ale Box μέχρι 07/10!
Δες περισσότερα



