

Block Λεκάνης με Άρωμα Λεμόνι 35gr
1,90 € 54,29 €/kg
Ταμπλέτες Λεκάνης 35gr
1,90 € 54,29 €/kg
Καθαριστικό 35gr
1,90 € 54,29 €/kg
Block Λεκάνης με Άρωμα Φρεσκάδας 48gr
7,90 € 164,58 €/kg
Με βάση την τοποθεσία παράδοσης υπολογίζονται το κόστος μεταφορικών και η ταχύτητα παράδοσης.




