
Sandeman Fine Ruby Porto Ερυθρό Ημίξηρο 750ml
Ποικιλία: Tinta Barroca / Tinta Cao / Tinta Roriz / Touriga Franca / Porto
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd11,10 € 14,8 €/lt
Sandeman Ruby Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Tinta Cao / Tinta Roriz / Touriga Franca / Porto
10,12 € 13,49 €/lt
Sandeman Fine White Porto Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Codega / Godello / Malvasia / Viosinho / Porto
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd11,10 € 14,8 €/lt
Sandeman Medium Sweet Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Palomino Fino / Pedro Ximenez / Listán Blanco / Porto
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ12,20 € 16,27 €/lt
Sandeman Fine Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Tinta Barroca / Tinta Roriz / Touriga Franca / Porto
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,92 € 13,23 €/lt

Sandeman Sherry Λευκό Ημίξηρο 750ml
Ποικιλία: Pedro Ximenez / Listán Blanco / Sherry
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,89 € 14,52 €/ltSandeman Fine Ruby Porto Ερυθρό Ημίξηρο 750ml
Ποικιλία: Tinta Barroca / Tinta Cao / Tinta Roriz / Touriga Franca / Porto
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,25 € 12,33 €/ltSandeman Fine White Porto Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Codega / Godello / Malvasia / Viosinho / Porto
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,10 € 14,8 €/lt




