
Κτήμα Βουρβουκέλη Βιολογικό Άβδηρος Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Syrah / Παμίδι
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd11,05 € 14,73 €/lt
Κτήμα Βουρβουκέλη Βιολογικό Λαγάρα Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Merlot / Παμίδι / Syrah
20,85 € 27,8 €/lt




Κτήμα Βουρβουκέλη Βιολογικό Λαγάρα Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Ασύρτικο / Ροδίτης
14,95 € 19,93 €/ltΚτήμα Βουρβουκέλη Βιολογικό Άβδηρος Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Syrah / Παμίδι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,34 € 13,79 €/ltΚτήμα Βουρβουκέλη Βιολογικό Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μαυρούδι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ17,92 € 23,89 €/lt




