1. Κτήμα Αβαντίς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Syrah

    12,20 € 16,27 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  2. Κτήμα Αβαντίς Συλλογή Ερυθρό Ξηρό

    0

  3. Κτήμα Αβαντίς Lenga Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  4. Κτήμα Αβαντίς Ροζέ Ξηρό Αφρώδες 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Ροζέ Ξηρό Αφρώδες 750ml

    Ποικιλία: Μοσχάτο

    15,31 € 20,41 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  5. Κτήμα Αβαντίς Άγιος Χρόνος Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Άγιος Χρόνος Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Viognier / Syrah

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  6. Κτήμα Αβαντίς Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc

    10,27 € 13,69 €/lt

    0

  7. Κτήμα Αβαντίς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Grenache Rouge / Mourvedre / Syrah

    9,05 € 12,07 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  8. Κτήμα Αβαντίς Princess Ερυθρό Γλυκό 500ml

    Κτήμα Αβαντίς Princess Ερυθρό Γλυκό 500ml

    Ποικιλία: Syrah

    17,70 € 35,4 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  9. Κτήμα Αβαντίς Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαλαγουζιά

    13,37 € 17,83 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  10. Κτήμα Αβαντίς Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Syrah

    7,50 € 10 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  11. Κτήμα Αβαντίς Magnum Ερυθρό Ξηρό 1500ml

    Κτήμα Αβαντίς Magnum Ερυθρό Ξηρό 1500ml

    Ποικιλία: Syrah

    39,70 € 26,47 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  12. Κτήμα Αβαντίς Μαυροκουντούρα Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Μαυροκουντούρα Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαντηλαριά

    18,15 € 24,2 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  13. Κτήμα Αβαντίς Αρμονία Γης Ερυθρό Ξηρό 750ml

    0

  14. Κτήμα Αβαντίς Πλαγιές Γερακιών Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Πλαγιές Γερακιών Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαυροκουντούρα

    12,30 € 16,4 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  15. Κτήμα Αβαντίς Πλαγιές Γερακιών Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Πλαγιές Γερακιών Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Μαυροκουντούρα

    26,00 €19,50 € 26 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  16. Κτήμα Αβαντίς Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Μαλαγουζιά

    16,40 €12,30 € 16,4 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  17. Κτήμα Αβαντίς Άγιος Χρόνος Λευκό Ξηρό 750ml

    0

  18. Κτήμα Αβαντίς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Syrah

    11,61 € 15,48 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  19. Κτήμα Αβαντίς Lenga Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Lenga Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Gewürztraminer

    13,30 € 17,73 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  20. Κτήμα Αβαντίς Lenga Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Lenga Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Gewürztraminer

    11,50 € 15,33 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  21. Κτήμα Αβαντίς Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Viognier / Ασύρτικο / Μοσχάτο

    8,25 € 11 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  22. Κτήμα Αβαντίς Άγιος Χρόνος Ερυθρό Ξηρό

    0

  23. Κτήμα Αβαντίς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Grenache Rouge / Mourvedre / Syrah

    7,96 € 10,61 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  24. Κτήμα Αβαντίς Άγιος Χρόνος Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Άγιος Χρόνος Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Viognier

    14,99 € 19,99 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  25. Κτήμα Αβαντίς Lenga Ροζέ Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Lenga Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Gewürztraminer

    12,00 € 16 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  26. Κτήμα Αβαντίς Λευκό Ξηρό 750ml

    Κτήμα Αβαντίς Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Viognier / Ασύρτικο / Μοσχάτο

    7,46 € 9,95 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  27. Gaia Wines

    Ad

    Ξεχωριστές επιλογές

    για απολαυστικές εμπειρίες

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ