
Σεμέλη Οινοποιητική Piccolo Mondo Λευκό Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,76 € - 6,21 € 8,28 €/lt

Σεμέλη Οινοποιητική Μαντινεία Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd12,00 € 16 €/lt

Σεμέλη Οινοποιητική Piccolo Mondo Ροζέ Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Μοσχοφίλερο
Ad8,20 € 10,93 €/lt

Σεμέλη Οινοποιητική Ορεινός Ήλιος Ερυθρό Ξηρό Νεμέας
Ποικιλία: Syrah / Αγιωργίτικο
Φιάλη: 187-750 ml2,03 € - 7,47 € από 9,96 €/ltΣεμέλη Οινοποιητική Spondee Ερυθρό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah
16,83 € 22,44 €/ltΣεμέλη Οινοποιητική Piccolo Mondo Ερυθρό Ημίγλυκο Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο
Ad8,20 € 10,93 €/ltΣεμέλη Οινοποιητική Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Merlot / Grenache Rouge
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd11,10 € 14,8 €/ltΣεμέλη Οινοποιητική Ορεινός Ήλιος Λευκό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο / Sauvignon Blanc
7,56 € 10,08 €/ltΣεμέλη Οινοποιητική Ορεινός Ήλιος Λευκό Ξηρό Νεμέας
Ποικιλία: Ροδίτης / Μοσχοφίλερο
Φιάλη: 187-375 ml2,46 € - 4,15 € από 11,07 €/ltΣεμέλη Οινοποιητική Piccolo Mondo Λευκό Ημίγλυκο
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο
Φιάλη: 187-750 ml1,76 € - 6,21 € από 8,28 €/ltΣεμέλη Οινοποιητική Piccolo Mondo Ροζέ Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Μοσχοφίλερο
6,21 € 8,28 €/ltΣεμέλη Οινοποιητική Thea Μαντινεία Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ17,30 € 23,07 €/ltΣεμέλη Οινοποιητική Elixir Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Gewürztraminer
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd18,00 € 24 €/ltΣεμέλη Οινοποιητική Γιορτή Λευκό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd6,29 € 8,39 €/ltΣεμέλη Οινοποιητική Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο / Μαλαγουζιά
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ9,98 € 13,31 €/ltΣεμέλη Οινοποιητική Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Merlot / Grenache Rouge
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ10,70 € 14,27 €/ltΣεμέλη Οινοποιητική Γιορτή Λευκό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ6,29 € 8,39 €/lt




