
Λαφαζάνης Πρόρωγος Ερυθρό Ημίγλυκο Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Merlot / Αγιωργίτικο / Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd5,20 € 6,93 €/lt

Λαφαζάνης Πρόρωγος Λευκό Ημίγλυκο Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο / Μοσχοφίλερο / Ροδίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd4,99 € 6,65 €/lt

Λαφαζάνης Πρόρωγος Ροζέ Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Μοσχοφίλερο / Ροδίτης
Ad5,74 € 7,65 €/lt

Λαφαζάνης Πρόρωγος Λευκό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο / Ροδίτης / Σαββατιανό
Ad5,08 € 6,77 €/ltΛαφαζάνης Γεωμετρία Ερυθρό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd10,80 € 14,4 €/ltΛαφαζάνης Ορόσημο Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ13,00 € 17,33 €/ltΛαφαζάνης Ορόσημο Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Franc / Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ16,30 € 21,73 €/ltΛαφαζάνης Electus Λευκό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd2,20 € - 7,50 € 10 €/ltΛαφαζάνης Πρόρωγος Ροζέ Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Μοσχάτο / Ροδίτης
Ad5,21 € 6,95 €/ltΛαφαζάνης Πρόρωγος Ερυθρό Ημίγλυκο Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Merlot / Αγιωργίτικο / Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,00 € 6,67 €/ltΛαφαζάνης Πρόρωγος Λευκό Ημίγλυκο Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο / Μοσχοφίλερο / Ροδίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,00 € 6,67 €/ltΛαφαζάνης Πρόρωγος Ροζέ Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Αγιωργίτικο / Μοσχοφίλερο / Ροδίτης
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,00 € 6,67 €/ltΛαφαζάνης Πρόρωγος Λευκό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο / Ροδίτης / Σαββατιανό
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,30 € 5,73 €/ltΛαφαζάνης Πρόρωγος Ερυθρό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Merlot / Αγιωργίτικο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ4,50 € 6 €/ltΛαφαζάνης Γεωμετρία Λευκό Ξηρό Νεμέας 750ml
Ποικιλία: Ασύρτικο
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ11,10 € 14,8 €/ltΛαφαζάνης Electus Λευκό Ξηρό Νεμέας
Ποικιλία: Μοσχοφίλερο
Φιάλη: 187-750 mlΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,20 € - 7,50 € από 10 €/lt




