

Επαγγελματικά Καθαριστικά ΧεριώνPermatex Fast Orange Πάστα Χεριών
Ποσότητα: 3.78lt
Ad25,50 € 6,75 €/lt



- Καθαριστικά Επιφανειών
Bissell Wash Refresh Επαγγελματικό Υγρό Χαλιών Blossom & Breeze 1.5lt
ΠαράδοσηΜεθαύριο12,86 € 8,57 €/lt - Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Rational Ειδικό Καθαριστικό 5600210 100 Ταμπλέτες 100τμχ
Τύπος: Ταμπλέτες/Κάψουλες
- Επαγγελματικά Καθαριστικά Χεριών
Endless Επαγγελματικό Καθαριστικό Χεριών
Ποσότητα: 4lt
ΠαράδοσηΜεθαύριο3,93 € 0,98 €/lt - Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Bioplus Ειδικό Καθαριστικό Bio Plus Multi-Purpose 1lt
Τύπος: Υγρό
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Καθαριστικά Επιφανειών
Endless Ultra Επαγγελματικό Υγρό Πατώματος Λεβάντα Λεβάντα 4lt
3,70 € 0,93 €/lt-5%στα 80+ τεμάχιαAd - Επαγγελματικά Καθαριστικά Χεριών
Farcom Activel Gel Gel Χεριών με Αντισηπτική Δράση και με 70% Αλκοόλη
με Άρωμα Aloe Vera, Ποσότητα: 4lt
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd12,81 € 3,2 €/lt - Καθαριστικά Επιφανειών
Bissell Spot Clean Pro Oxy Καθαριστικό Υγρό Χαλιών 1lt
ΠαράδοσηΜεθαύριο19,89 € 19,89 €/lt - Επαγγελματικά Καθαριστικά Χεριών
Open Cosmetics Gel Χεριών με Αντισηπτική Δράση και με 70% Αλκοόλη
Ποσότητα: 4lt
ΠαράδοσηΜεθαύριο12,75 € 3,19 €/lt - Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Bissell Ειδικό Καθαριστικό Natural Multi-Surface 3096 1lt 1.04kg
Τύπος: Υγρό
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Επαγγελματικά Καθαριστικά Χεριών
Eco Service Star Πάστα Χεριών
Ποσότητα: 4lt
ΠαράδοσηΜεθαύριο9,00 € 2,25 €/lt - Επαγγελματικά Καθαριστικά Χεριών
Bubble Κρεμοσάπουνο Χεριών
με Άρωμα Καρύδα, Ποσότητα: 4lt
2,78 € 0,7 €/lt - Επαγγελματικά Καθαριστικά Χεριών
Eco Service Star Πάστα Χεριών
Ποσότητα: 1lt
ΠαράδοσηΜεθαύριο2,80 € 2,8 €/lt - Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Ειδικό Καθαριστικό Dalco 100 Activator 0.1lt
Τύπος: Υγρό
ΠαράδοσηΜεθαύριο - Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Rational Ειδικό Καθαριστικό για Άλατα 56.02.315E 130τμχ
Τύπος: Ταμπλέτες/Κάψουλες
- Επαγγελματικά Καθαριστικά Χεριών
Bubble Κρεμοσάπουνο Χεριών
με Άρωμα Αμυγδαλιά/Λεβάντα, Ποσότητα: 4lt
2,78 € 0,7 €/lt - Καθαριστικά Επιφανειών
The Pink Stuff Pink Stuff Spray Γενικής Χρήσης 750ml
ΠαράδοσηΜεθαύριο3,45 € 4,6 €/lt - Επαγγελματικά Καθαριστικά Χεριών
Farcom Activel Gel Gel Χεριών με Αντισηπτική Δράση και με 70% Αλκοόλη
με Άρωμα Aloe Vera, Ποσότητα: 4lt
12,33 € 3,08 €/lt