Почистващи препарати за повърхностиWpro Спрей За Повърхности От Неръждаема Стомана 500ml
6,80 € 13,6 €/мл-10%за 2+ артикулаДоставкаВдругиденAd
Професионални почистващи препарати за ръцеПамучна Тъкан За Почистване На Ръце Професионално Почистващо Средство За Ръце За Екипи
Количество: 10кг
-32%спад на цената
Почистващи препарати за повърхностиBarbicide Спрей За Обща Употреба С Дезинфектант 1л
-31%спад на ценатаДоставкаВдругиденAd
Почистващи препарати за повърхностиPlanet Спрей за обща употреба с дезинфекциращо действие 600ml
2,20 € 3,67 €/мл-10%за 2+ артикулаДоставкаВдругиден
Почистващи препарати за повърхностиPurenipto Оборудване Блясък и чистота 500 мл
-30%изтича в 1 месецДоставкаВдругиденAd
Почистващи препарати за повърхностиCare + Protect Крем За Обща Употреба 300гр
8,90 € 29,67 €/кг-10%за 2+ артикулаДоставкаВдругиденAd- Почистващи препарати за повърхности
Fibril Кърпички За Почистване На Стъкла
6,25 €5,00 €-20%за потребители на PlusДоставкаВдругиден - Професионални ароматизатори за помещения
Home & Soul Ароматен Спрей За Пространство Summer Rain
24,99 €19,99 €-20%спад на цената - Професионални почистващи препарати за ръце
Feral Крем Сапун За Ръце С Антисептично Действие И 65% Алкохол
Количество: 20л
101,65 € 5,08 €/л-15%за 2+ артикулаAd - Почистващи препарати за повърхности
Super Wash Почистваща Течност за Пода с Дезинфекциращо Действие 1lt
-20%за потребители на PlusДоставкаВдругиден - Професионални почистващи препарати за ръце
Feral Гел За Ръце
Количество: 4л
22,80 € 5,7 €/л-15%за 2+ артикулаAd - Почистващи препарати за повърхности
Super Wash Почистваща Течност за Пода с Дезинфекциращо Действие 1lt
-20%за потребители на PlusДоставкаВдругиден - Професионални почистващи препарати за ръце
Feral Гел За Ръце
Количество: 10л
52,73 € 5,27 €/л-15%за 2+ артикулаAd - Специализирани професионални почистващи препарати
GNS Pro Специализирано Почистващо Средство За Обща Употреба ДИ0238 1 Лт
-10%за 2+ артикулаДоставкаВдругиден - Професионални почистващи препарати за ръце
Feral Гел За Ръце
Количество: 20л
80,75 € 4,04 €/л-15%за 2+ артикулаAd - Професионални почистващи препарати за ръце
Паста За Почистване На Ръце 32053082 Универсална
181,45 €109,88 €-39%спад на цената - Професионални почистващи препарати за ръце
Dreumex Цитрусов Гел За Почистване На Ръце
187,50 €115,92 €-38%спад на цената - Почистващи препарати за повърхности
Wpro Спрей За Повърхности От Неръждаема Стомана 500ml
6,80 € 13,6 €/мл-10%за 2+ артикулаДоставкаВдругиден - Професионални почистващи препарати за ръце
Feral Гел За Ръце
Количество: 4л
22,80 € 5,7 €/л-15%за 2+ артикула - Почистващи препарати за повърхности
Barbicide Спрей За Обща Употреба С Дезинфектант 1л
-31%спад на ценатаДоставкаВдругиден - Професионални почистващи препарати за ръце
Auto Gs Професионално Почистващо Средство За Ръце С Антисептично Действие И 70% Алкохол
Количество: 4л
28,41 € 7,1 €/л-15%за 2+ артикула - Професионални почистващи препарати за ръце
Feral Гел За Ръце
Количество: 10л
52,73 € 5,27 €/л-15%за 2+ артикула - Професионални почистващи препарати за ръце
Feral Гел За Ръце
Количество: 20л
80,75 € 4,04 €/л-15%за 2+ артикула - Професионални почистващи препарати за ръце
Feral Крем Сапун За Ръце С Антисептично Действие И 65% Алкохол
Количество: 20л
101,65 € 5,08 €/л-15%за 2+ артикула - Професионални почистващи препарати за ръце
Auto Gs Професионално Почистващо Средство За Ръце С Антисептично Действие И 70% Алкохол
Количество: 4л
28,41 € 7,1 €/л-15%за 2+ артикулаAd - Почистващи препарати за повърхности
Purenipto Оборудване Блясък и чистота 500 мл
-30%изтича в 1 месецДоставкаВдругиден - Почистващи препарати за повърхности
Care + Protect Крем За Обща Употреба 300гр
8,90 € 29,67 €/кг-10%за 2+ артикулаДоставкаВдругиден