1. Schar Pâine pentru toast Pan Blanco Fara gluten 250gr

    0

  2. Schar Pâine pentru toast Multicereale în felii integrale Fara gluten 300gr

    0

  3. Schar Pesmet prăjit Grâu Fara gluten 300gr

    Schar Pesmet prăjit Grâu Fara gluten 300gr

    3,01 € 10,03 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  4. Schar Pâine pentru toast Meiul cu Quinoa Fara gluten 300gr

    0

  5. Schar Pâine pentru toast Multicereale Fara gluten 250gr

    0

  6. Schar Pâine pentru Burger pentru Hamburger Fara gluten 300gr 4buc

    0

  7. Schar Pizza Base Porumb Fara gluten 300gr

    Schar Pizza Base Porumb Fara gluten 300gr

    5,43 € 18,1 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  8. Schar pentru sandvișuri Orez Ciabatta Fara gluten 200gr

    0

  9. Schar Pâine pentru toast Hrișcă Ciabatta Fara gluten

    0

  10. Koulouri Thes Nikis Fără Gluten Congelat 105g

    Koulouri Thes Nikis Fără Gluten Congelat 105g

    2,00 € 19,05 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  11. Schar Pâine pentru toast Brioșă Brioșe feliate Fara gluten 370gr

    0

  12. Mini Pite Arabe Fără Gluten Schar 180g 4 Bucăți

    Mini Pite Arabe Fără Gluten Schar 180g 4 Bucăți

    4,90 € 6,81 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  13. Pesmet fără gluten Schär 175g 17572

    Pesmet fără gluten Schär 175g 17572

    5,10 € 29,14 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  14. Pâine Ciabatta Albă Ppr 4 buc Fără Gluten Schar 200gr

    0

  15. Toasturi integrale Schar fără gluten 260g

    Toasturi integrale Schar fără gluten 260g

    7,90 € 30,39 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  16. Pâine Burger 4 Bucăți Schar Fără Gluten 300g Expiră 12 2 28

    0

  17. Schar Lipii arabe Grâu Fara gluten 300gr 2buc

    Schar Lipii arabe Grâu Fara gluten 300gr 2buc

    4,91 € 16,37 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  18. Pizza Margherita Fără Gluten Congelată 350g

    Pizza Margherita Fără Gluten Congelată 350g

    6,20 € 17,71 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  19. Schar Batoane de pâine Hrișcă Grissini Fara gluten 150gr

    0

  20. Schar Lipii arabe Grâu Fara gluten 180gr 4buc

    0

  21. Felii de pâine pentru sandvișuri fără gluten Schar XL 280g

    0

  22. Baghetă Albă Fără Gluten 175gr Schar

    Baghetă Albă Fără Gluten 175gr Schar

    3,20 € 18,29 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  23. Pită Albă Fără Gluten Fără Lactoză Schar 150g

    Pită Albă Fără Gluten Fără Lactoză Schar 150g

    4,71 € 31,4 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  24. Pâine Quinoa Felii Classico Fără Gluten 300g Schar

    Pâine Quinoa Felii Classico Fără Gluten 300g Schar

    4,70 € 15,67 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  25. Pâine Classico Quinoa Felii Fără Gluten Schar 300g

    0

  26. Schar Toasturi Hrișcă Integrale Fara gluten 260gr

    Schar Toasturi Hrișcă Integrale Fara gluten 260gr

    6,97 € 26,81 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  27. Schar Baghetă Albă Fara gluten 175gr

    0

  28. Schar Pâine pentru toast Pan Blanco Fara gluten 250gr

    0

  29. Schar Pesmet prăjit Grâu Fara gluten 300gr

    0

  30. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Schar Pâine pentru toast Multicereale Pan Rustico Fara gluten 250gr
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    Schar Pâine pentru toast Multicereale Pan Rustico Fara gluten 250gr

    Cantitate: 250-300 gr
    de la2,63 € 10,52 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  31. Schar Pizza Base Porumb Fara gluten 300gr

    Schar Pizza Base Porumb Fara gluten 300gr

    5,40 € 18 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  32. Schar Lipii arabe Grâu Fara gluten 300gr 2buc

    Schar Lipii arabe Grâu Fara gluten 300gr 2buc

    4,35 € 14,5 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  33. Chifle pentru sandvișuri fără gluten Schar „Panini Rolls” 150g

    0

  34. Schar Batoane de pâine Hrișcă Grissini Fara gluten 150gr

    0

  35. Schar Toasturi Orez Fara gluten 260gr

    Schar Toasturi Orez Fara gluten 260gr

    6,83 € 26,27 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  36. Schar Baghetă Orez Μίνι Fara gluten

    0

  37. Schar Baghetă Orez Mini Fara gluten 150gr

    Schar Baghetă Orez Mini Fara gluten 150gr

    3,69 € 24,6 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  38. Schar Pâine pentru toast Fara gluten

    0

  39. Schar Crostini Orez Crostini Fara gluten 150gr

    Schar Crostini Orez Crostini Fara gluten 150gr

    4,20 € 28 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  40. Pită Albă Fără Gluten Fără Lactoză Schar 150g

    Pită Albă Fără Gluten Fără Lactoză Schar 150g

    4,71 € 31,4 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  41. Schar Toasturi Orez Fara gluten 260gr

    Schar Toasturi Orez Fara gluten 260gr

    6,30 € 24,23 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  42. Chifle pentru sandvișuri fără gluten Schar „Panini Rolls” 150g

    0

  43. Schar Crostini Orez Crostini Fara gluten 150gr

    Schar Crostini Orez Crostini Fara gluten 150gr

    4,20 € 28 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0