1. BASF Fendona Top Lichid pentru Gândaci și Furnici 100mlBASF Fendona Top Lichid pentru Gândaci și Furnici 100ml

    BASF Fendona Top Lichid pentru Gândaci și Furnici 100ml

    Interior & Exterior, Inodor

    12,99 € 129,9 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  2. Gemma Eclat Deltamethrin Pulbere pentru Muște și Țânțari 50grGemma Eclat Deltamethrin Pulbere pentru Muște și Țânțari 50gr

    Gemma Eclat Deltamethrin Pulbere pentru Muște și Țânțari 50gr

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    4,00 € 80 €/kg
    LivrareMâine

    0

  3. Agroza Redy Super Spray pentru Muște și Țânțari 400mlAgroza Redy Super Spray pentru Muște și Țânțari 400ml

    Agroza Redy Super Spray pentru Muște și Țânțari 400ml

    Interior & Exterior, Inodor, Acțiune Imediată

    6,99 € 17,48 €/lt
    LivrareMâineAd

    0

  4. Dafni Agrotrade Rexit RTU Spray pentru Gândaci și Furnici 500 mlDafni Agrotrade Rexit RTU Spray pentru Gândaci și Furnici 500 ml

    Dafni Agrotrade Rexit RTU Spray pentru Gândaci și Furnici 500 ml

    Interior & Exterior, Inodor, Acțiune Imediată

    7,30 € 14,6 €/lt
    LivrareMâine

    0

  5. Gemma Draker RTU Spray pentru Muște și Țânțari 400mlGemma Draker RTU Spray pentru Muște și Țânțari 400ml

    Gemma Draker RTU Spray pentru Muște și Țânțari 400ml

    Interior & Exterior, Inodor, Acțiune Imediată

    6,20 € 15,5 €/lt
    LivrareMâineAd

    0

  6. Gemma Draker 10.2 Cs Lichid pentru Muște și Țânțari 1000mlGemma Draker 10.2 Cs Lichid pentru Muște și Țânțari 1000ml

    0

  7. Gemma Draker 10.2 Lichid pentru Muște și Țânțari 50mlGemma Draker 10.2 Lichid pentru Muște și Țânțari 50ml

    Gemma Draker 10.2 Lichid pentru Muște și Țânțari 50ml

    Interior & Exterior, Inodor, Acțiune Imediată

    11,00 € 220 €/lt
    Ad

    0

  8. STAC Med Fly Stick Capcană pentru MușteSTAC Med Fly Stick Capcană pentru Muște

    0

  9. STAC Fly Magnet Capcană pentru MușteSTAC Fly Magnet Capcană pentru Muște

    0

  10. Raid Capcană pentru Gândaci 6 bucăți

    0

  11. Gemma Pulbere pentru Furnici 100grGemma Pulbere pentru Furnici 100gr

    Gemma Pulbere pentru Furnici 100gr

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    3,60 € 36 €/kg
    LivrareMâine

    0

  12. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Kwizda Pankill 0.2CS Spray pentru Muște și Țânțari 500mlKwizda Pankill 0.2CS Spray pentru Muște și Țânțari 500ml
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    Kwizda Pankill 0.2CS Spray pentru Muște și Țânțari 500ml

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    15,62 € 31,24 €/lt

    0

  13. Dafni Agrotrade Dobol Pro Bait Capcană pentru Furnici 10gr 2bucDafni Agrotrade Dobol Pro Bait Capcană pentru Furnici 10gr 2buc

    Dafni Agrotrade Dobol Pro Bait Capcană pentru Furnici 10gr 2buc

    Interior & Exterior

    14,35 € 717,5 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  14. Gemma Duracid Pulbere pentru Gândaci și Furnici 200grGemma Duracid Pulbere pentru Gândaci și Furnici 200gr

    Gemma Duracid Pulbere pentru Gândaci și Furnici 200gr

    Interior & Exterior

    3,90 € 19,5 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  15. STAC Atractant pentru Muște Capcană pentru Muște 40gr 8bucățiSTAC Atractant pentru Muște Capcană pentru Muște 40gr 8bucăți

    0

  16. Gemma Pulbere pentru Furnici 350grGemma Pulbere pentru Furnici 350gr

    Gemma Pulbere pentru Furnici 350gr

    Interior & Exterior

    12,00 € 34,29 €/kg

    0

  17. ShooawayShooaway

    Shooaway

    Interior & Exterior

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  18. Viosarp Capcană pentru Gândaci 6 BucățiViosarp Capcană pentru Gândaci 6 Bucăți

    Viosarp Capcană pentru Gândaci 6 Bucăți

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  19. Gemma Draker 10.2 Lichid pentru Muște și Țânțari 300mlGemma Draker 10.2 Lichid pentru Muște și Țânțari 300ml

    Gemma Draker 10.2 Lichid pentru Muște și Țânțari 300ml

    Interior & Exterior, Inodor

    32,00 € 106,67 €/lt
    LivrareMâineAd

    0

  20. Protecta Spray Pentru Saltea 500 mlProtecta Spray Pentru Saltea 500 ml

    Protecta Spray Pentru Saltea 500 ml

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    7,00 € 14 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  21. Gemma Draker Rtu Lichid pentru Muște și Țânțari 1000mlGemma Draker Rtu Lichid pentru Muște și Țânțari 1000ml

    Gemma Draker Rtu Lichid pentru Muște și Țânțari 1000ml

    Interior & Exterior, Inodor

    11,00 € 11 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  22. Dominate Plus Spray 300 ml

    0

  23. Hellafarm Sospin 1DP Pulbere pentru Gândaci și Furnici 200grHellafarm Sospin 1DP Pulbere pentru Gândaci și Furnici 200gr

    Hellafarm Sospin 1DP Pulbere pentru Gândaci și Furnici 200gr

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    3,90 € 19,5 €/kg
    Ad

    0

  24. Agroza Redy Spray pentru Muște și Țânțari 400mlAgroza Redy Spray pentru Muște și Țânțari 400ml

    Agroza Redy Spray pentru Muște și Țânțari 400ml

    Interior & Exterior, Inodor, Acțiune Imediată

    5,50 € 13,75 €/lt

    0

  25. Gemma Duracid Pulbere 1000grGemma Duracid Pulbere 1000gr

    Gemma Duracid Pulbere 1000gr

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    7,00 € 7 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  26. Dominate Plus Tetracip Lichid pentru Muște și Țânțari 100mlDominate Plus Tetracip Lichid pentru Muște și Țânțari 100ml

    0

  27. Baygon Lichid pentru Țânțari 36mlBaygon Lichid pentru Țânțari 36ml

    Baygon Lichid pentru Țânțari 36ml

    Interior & Exterior

    9,60 € 266,67 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  28. Dafni Agrotrade Dobol Microcyp Lichid pentru Gândaci și Furnici 100 mlDafni Agrotrade Dobol Microcyp Lichid pentru Gândaci și Furnici 100 ml

    Dafni Agrotrade Dobol Microcyp Lichid pentru Gândaci și Furnici 100 ml

    Interior & Exterior, Inodor

    12,00 € 120 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  29. Spray pentru muște și țânțari 300mlSpray pentru muște și țânțari 300ml

    Spray pentru muște și țânțari 300ml

    Interior & Exterior, Inodor, Acțiune Imediată

    13,99 € 46,63 €/lt

    0

  30. Gemma Draker Rtu Spray pentru Muște și Țânțari 1000ml

    Gemma Draker Rtu Spray pentru Muște și Țânțari 1000ml

    Interior & Exterior, Inodor, Acțiune Imediată

    12,00 € 12 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  31. Mr. Fist Spirală pentru Țânțari 10 SpiraleMr. Fist Spirală pentru Țânțari 10 Spirale

    0

  32. Gemma Draker 10.2 CS Lichid pentru Gândaci și Furnici 300ml

    0

  33. Protecta Limpio Gel pentru Furnici 10grProtecta Limpio Gel pentru Furnici 10gr

    Protecta Limpio Gel pentru Furnici 10gr

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    6,90 € 690 €/kg
    Ad

    0

  34. Gemma Spray Duracid pentru Gândaci și Furnici 750mlGemma Spray Duracid pentru Gândaci și Furnici 750ml

    Gemma Spray Duracid pentru Gândaci și Furnici 750ml

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    11,00 € 14,67 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  35. Axiven Tator EC Lichid pentru Gândaci și Furnici 50 mlAxiven Tator EC Lichid pentru Gândaci și Furnici 50 ml

    Axiven Tator EC Lichid pentru Gândaci și Furnici 50 ml

    Interior & Exterior

    9,49 € 189,8 €/lt
    LivrareMâineAd

    0

  36. Kwizda Pankill 0.2cs Spray pentru Muște și Țânțari 500mlKwizda Pankill 0.2cs Spray pentru Muște și Țânțari 500ml

    Kwizda Pankill 0.2cs Spray pentru Muște și Țânțari 500ml

    Interior & Exterior

    15,38 € 30,76 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  37. Gemma Mirmex Pulbere pentru Furnici 350grGemma Mirmex Pulbere pentru Furnici 350gr

    Gemma Mirmex Pulbere pentru Furnici 350gr

    Interior & Exterior

    12,84 € 36,69 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  38. Olympia Electronics Capcană pentru Țânțari

    Olympia Electronics Capcană pentru Țânțari

    Interior & Exterior

    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  39. Gemma Vebi CY 10EC Lichid Pentru Gândaci și Furnici 1000mlGemma Vebi CY 10EC Lichid Pentru Gândaci și Furnici 1000ml

    Gemma Vebi CY 10EC Lichid Pentru Gândaci și Furnici 1000ml

    Exterior, Acțiune Imediată

    29,00 € 29 €/lt
    Ad

    0

  40. Capcană pentru Muște Fly TrapCapcană pentru Muște Fly Trap

    0

  41. Baygon Pulbere pentru Gândaci și Furnici 250gr

    Baygon Pulbere pentru Gândaci și Furnici 250gr

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    4,80 € 19,2 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  42. Syngenta Capcana 12grSyngenta Capcana 12gr

    Syngenta Capcana 12gr

    Interior & Exterior

    10,50 € 875 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  43. Protecta Mastercid Micro Opti Lichid pentru Gândaci și Furnici 50mlProtecta Mastercid Micro Opti Lichid pentru Gândaci și Furnici 50ml

    0

  44. Dafni Agrotrade Dobol Microcyp Pulbere pentru Muște și Țânțari 100mlDafni Agrotrade Dobol Microcyp Pulbere pentru Muște și Țânțari 100ml

    Dafni Agrotrade Dobol Microcyp Pulbere pentru Muște și Țânțari 100ml

    Interior & Exterior, Inodor, Acțiune Imediată

    12,00 € 120 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  45. Bros Spray Pentru Țânțari 90ml

    0

  46. BASF Fendona Top Lichid pentru Gândaci și Furnici 100mlBASF Fendona Top Lichid pentru Gândaci și Furnici 100ml

    0

  47. AGC Lumânare pentru Țânțari 25 bucățiAGC Lumânare pentru Țânțari 25 bucăți

    0

  48. Dominate Plus Entoma-X Lichid Pentru Gândaci și Furnici 100mlDominate Plus Entoma-X Lichid Pentru Gândaci și Furnici 100ml

    Dominate Plus Entoma-X Lichid Pentru Gândaci și Furnici 100ml

    Interior & Exterior

    10,71 € 107,1 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  49. Baygon Spray pentru Gândaci și Furnici 400mlBaygon Spray pentru Gândaci și Furnici 400ml

    Baygon Spray pentru Gândaci și Furnici 400ml

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    7,73 € 19,33 €/lt

    0

  50. Gemma Draker RTU Spray pentru Muște și Țânțari 400mlGemma Draker RTU Spray pentru Muște și Țânțari 400ml

    Gemma Draker RTU Spray pentru Muște și Țânțari 400ml

    Interior & Exterior, Inodor, Acțiune Imediată

    5,95 € 14,88 €/lt
    LivrareMâine

    0

  51. Allerg-Stop Spray pentru Muște și Țânțari 100mlAllerg-Stop Spray pentru Muște și Țânțari 100ml

    0

  52. Agroza Redy Super Spray pentru Muște și Țânțari 400mlAgroza Redy Super Spray pentru Muște și Țânțari 400ml

    Agroza Redy Super Spray pentru Muște și Țânțari 400ml

    Interior & Exterior, Inodor, Acțiune Imediată

    5,80 € 14,5 €/lt
    LivrareMâine

    0

  53. Syngenta Imperator Lichid pentru Muște și Țânțari 100mlSyngenta Imperator Lichid pentru Muște și Țânțari 100ml

    0

  54. Gemma Draker 10.2 Lichid pentru Muște și Țânțari 50mlGemma Draker 10.2 Lichid pentru Muște și Țânțari 50ml

    Gemma Draker 10.2 Lichid pentru Muște și Țânțari 50ml

    Interior & Exterior, Inodor, Acțiune Imediată

    11,00 € 220 €/lt
    LivrareMâine

    0

  55. Tai Fis + Mats Vegan Tablete pentru țânțariTai Fis + Mats Vegan Tablete pentru țânțari

    0

  56. Tai Spray pentru Gândaci 300ml

    Tai Spray pentru Gândaci 300ml

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    2,39 € 7,97 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  57. Raid Capcană pentru Furnici 10mlRaid Capcană pentru Furnici 10ml

    Raid Capcană pentru Furnici 10ml

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    4,60 € 460 €/lt
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  58. Gemma Draker 10.2 Lichid pentru Muște și Țânțari 300mlGemma Draker 10.2 Lichid pentru Muște și Țânțari 300ml

    0

  59. Gemma Draker Rtu Lichid pentru Muște și Țânțari 1000mlGemma Draker Rtu Lichid pentru Muște și Țânțari 1000ml

    Gemma Draker Rtu Lichid pentru Muște și Țânțari 1000ml

    Interior & Exterior, Inodor

    10,00 € 10 €/lt
    LivrareMâine

    0

  60. Hellafarm Sospin 1DP Pulbere pentru Gândaci și Furnici 200grHellafarm Sospin 1DP Pulbere pentru Gândaci și Furnici 200gr

    Hellafarm Sospin 1DP Pulbere pentru Gândaci și Furnici 200gr

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    3,90 € 19,5 €/kg
    LivrareMâine

    0

  61. Protecta Limpio Gel pentru Furnici 10grProtecta Limpio Gel pentru Furnici 10gr

    Protecta Limpio Gel pentru Furnici 10gr

    Interior & Exterior, Acțiune Imediată

    6,40 € 640 €/kg
    LivrareMâine

    0

  62. Gemma Mirmex Pulbere pentru Furnici 350grGemma Mirmex Pulbere pentru Furnici 350gr

    Gemma Mirmex Pulbere pentru Furnici 350gr

    Interior & Exterior

    12,84 € 36,69 €/kg
    LivrareMâine

    0

  63. Gemma Vebi CY 10EC Lichid Pentru Gândaci și Furnici 1000mlGemma Vebi CY 10EC Lichid Pentru Gândaci și Furnici 1000ml

    Gemma Vebi CY 10EC Lichid Pentru Gândaci și Furnici 1000ml

    Exterior, Acțiune Imediată

    28,99 € 28,99 €/lt
    LivrareMâine

    0

  64. ShooawayShooaway

    Shooaway

    Interior & Exterior

    LivrareMâine

    0