
Aveda Invati Ultra Напреднал Възстановяващ Серум за Скалп 30мл
със Кератин,за Укрепване/Увеличаване на обема
Доставкадо чет, 24 сеп.Ad
Kérastase Chronologiste Overnight Youth Серум за Коса 90ml
за Изглаждане/Увеличаване на обема
Доставкадо чет, 24 сеп.
Schwarzkopf Серум за активиране на корените на косата 7 ml
за Укрепване/Увеличаване на обема/против на Косопад
Доставкадо чет, 24 сеп.Ad- Топ продавач

Серум Против Косопад За Укрепване и Обем 50 мл
със Пептиди,за Увеличаване на обема/против на Косопад
Доставкадо чет, 24 сеп. 
L'Occitane Immortelle Pro-Youth Серум за Коса 50ml
със Пептиди/Хиалуронова киселина/Кератин,за Увеличаване на обема
-20%за 2+ артикулаДоставкадо чет, 24 сеп.Ad
VT Cosmetics Серум за скалпа 300ml
със Кофеин/Биотин,за Подхранване/Укрепване/против на Косопад
Доставкадо чет, 24 сеп.
Серум за коса против косопад, възстановяване, укрепване и усилване на обема 100ml
за Укрепване/Увеличаване на обема/против на Косопад
AdEssel Серум за коса против косопад, укрепване, усилване на обема и подхранване 50 мл
със Пептиди/Ниацинамид,за Подхранване/Укрепване/против на Косопад
Nioxin System 4 Серум за Коса 100ml
със Кофеин/Ниацинамид/Биотин,за Подхранване/Увеличаване на обема
L'Oreal Paris Elseve Хиалурон Пламп Серум за коса 150ml
със Хиалуронова киселина/Кокосово масло,за Увеличаване на обема/Блясък
Björn Axén Серум За Скалпа Против Косопад 45 Ml
за Укрепване/Увеличаване на обема/против на Косопад
Viviscal Серум за коса за скалпа Без отмиване за Укрепване на Обем и Укрепване 50ml
със Биотин/Кератин,за Укрепване/Увеличаване на обема
Cocosolis Grow Scalp Serum против Косопад и Укрепване на Обема 50ml
със Розмарин/Кофеин,за Увеличаване на обема/против на Косопад
Fusion Meso Серум За Коса 75ml
със Хиалуронова киселина,за Подхранване/Укрепване/против на Косопад
Доставкадо чет, 24 сеп.Спрей-Серум Възстановяване На Коса С Аминокиселини Trimay Amino Silk 100ml
със Пептиди/Хиалуронова киселина/Кератин,за Изглаждане/Увеличаване на обема/против на Косопад
Доставкадо чет, 24 сеп.Серум За Растеж На Коса Унисекс 30мл
със Пептиди/Ниацинамид,за Укрепване/Увеличаване на обема/против на Косопад
Dove Без Отмиване Серум За Скалпа За Укрепване На Обема И Срещу Косопад 59 мл
за Увеличаване на обема/против на Косопад
Yellow Rose Hairactive Pro Серум за коса 50мл
за Укрепване/Увеличаване на обема/против на Косопад
Доставкадо чет, 24 сеп.Aveda Invati Ultra Напреднал Възстановяващ Серум за Скалп 30мл
със Кератин,за Укрепване/Увеличаване на обема
Доставкадо чет, 24 сеп.Sisley Paris Ревитализиращ Укрепващ Супер Серум За Скалпа 60мл
за Увеличаване на обема/против на Косопад
Schwarzkopf Серум за активиране на корените на косата 7 ml
за Укрепване/Увеличаване на обема/против на Косопад
Доставкадо чет, 24 сеп.Серум за коса против косопад, възстановяване, укрепване и усилване на обема 100ml
за Укрепване/Увеличаване на обема/против на Косопад
L'Occitane Immortelle Pro-Youth Серум за Коса 50ml
със Пептиди/Хиалуронова киселина/Кератин,за Увеличаване на обема
-20%за 2+ артикулаДоставкадо чет, 24 сеп.
AdIQ
Открийте тукОткрийте тукIQ AIRSTYLER HD-1279 - MULTISTYLER
Πολυεργαλείο 7 σε 1 με BDLC motor και τη δύναμη του coanda.







