1. Korres Κυστίνη & Ιχνοστοιχεία 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Κυστίνη & Ιχνοστοιχεία 2x250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση

    12,50 € 25 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  2. Korres Αλόη & Δίκταμο 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Αλόη & Δίκταμο 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    13,30 € 26,6 €/lt

    0

  3. Korres Δάφνη & Echinacea 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Δάφνη & Echinacea 2x250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία

    12,42 € 24,84 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  4. Korres Sunflower & Mountain Tea 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Sunflower & Mountain Tea 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    10,95 € 21,9 €/lt

    0

  5. Korres Πρωτεϊνες Ρυζιού & Τίλιο 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Πρωτεϊνες Ρυζιού & Τίλιο 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    11,54 € 23,08 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  6. Korres Argan Oil 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Argan Oil 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    8,69 € 17,38 €/lt
  7. Korres Κυστίνη & Γλυκοπρωτεΐνες 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Κυστίνη & Γλυκοπρωτεΐνες 2x250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    11,52 € 23,04 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  8. Korres Almond & Linseed 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Almond & Linseed 2x250ml

    Αντιμετώπιση: Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    13,64 € 27,28 €/lt

    0

  9. Korres Licorice & Urtica 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Licorice & Urtica 2x250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    10,95 € 21,9 €/lt

    0

  10. Korres Cystine & Minerals 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Cystine & Minerals 2x250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    11,41 € 22,82 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  11. Korres Laurel & Echinachea 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Laurel & Echinachea 2x250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    12,99 € 25,98 €/lt

    0

  12. Korres Rice Proteins & Linden 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Rice Proteins & Linden 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    12,49 € 24,98 €/lt

    0

  13. Korres Cystine & Glycoproteins 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Cystine & Glycoproteins 2x250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    12,49 € 24,98 €/lt

    0

  14. Le Petit Marseillais Calendula & Argan Oil 2x300ml
    Σαμπουάν

    Le Petit Marseillais Calendula & Argan Oil 2x300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    3,58 € 5,97 €/lt

    0

  15. Bailleul Laboratoires Cystiphane DS 2x200ml
    Σαμπουάν

    Bailleul Laboratoires Cystiphane DS 2x200ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία

    12,28 € 30,7 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  16. Bailleul Laboratoires Cystiphane 2x200ml
    Σαμπουάν

    Bailleul Laboratoires Cystiphane 2x200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    12,88 € 32,2 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  17. Korres Γλυκύρριζα & Τσουκνίδα 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Γλυκύρριζα & Τσουκνίδα 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    12,45 € 24,9 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  18. Frezyderm Hair Force Women 2x200ml
    Σαμπουάν

    Frezyderm Hair Force Women 2x200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση

    27,16 € 67,9 €/lt
  19. Korres Αλόη & Δίκταμο 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Αλόη & Δίκταμο 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    11,86 € 23,72 €/lt
    Ad

    0

  20. Uriage DS Hair Soft Balancing 2x250ml
    Σαμπουάν

    Uriage DS Hair Soft Balancing 2x250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    17,16 € 34,32 €/lt

    0

  21. Korres Αμύγδαλο & Λινάρι 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Αμύγδαλο & Λινάρι 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    10,14 € 20,28 €/lt
    Ad

    0

  22. Le Petit Marseillais Fresh Detox 2x300ml
    Σαμπουάν

    Le Petit Marseillais Fresh Detox 2x300ml

    Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    3,58 € 5,97 €/lt

    0

  23. Korres Ηλίανθος & Τσάϊ Του Βουνού 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Ηλίανθος & Τσάϊ Του Βουνού 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    11,54 € 23,08 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  24. Klorane Ortie Oil 2x400ml
    Σαμπουάν

    Klorane Ortie Oil 2x400ml

    Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    19,73 € 24,66 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  25. Wash & Go 3 in 1 2x360ml
    Σαμπουάν

    Wash & Go 3 in 1 2x360ml

    4,00 € 5,56 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  26. Le Petit Marseillais Thyme Extract & White Clay 2x300ml

    0

  27. Macrovita Τζίντζερ & Κόκκινο Σταφύλι 2x200ml
    Σαμπουάν

    Macrovita Τζίντζερ & Κόκκινο Σταφύλι 2x200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    11,40 € 28,5 €/lt

    0

  28. Head & Shoulders Classic 2x625ml
    Σαμπουάν

    Head & Shoulders Classic 2x625ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα

    8,59 € 6,87 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  29. Klorane Σαμπουάν 2x400ml

    0

  30. Le Petit Marseillais Calendula & Coconut Water 2x300ml
    Σαμπουάν

    Le Petit Marseillais Calendula & Coconut Water 2x300ml

    Αντιμετώπιση: Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    3,58 € 5,97 €/lt

    0

  31. Macrovita Anti-Dandruff 2x200ml
    Σαμπουάν

    Macrovita Anti-Dandruff 2x200ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    11,40 € 28,5 €/lt

    0

  32. Dr.Organic Tea Tree 2x265ml
    Σαμπουάν

    Dr.Organic Tea Tree 2x265ml

    13,38 € 25,25 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  33. Klorane Quinine 2x40ml
    Σαμπουάν

    Klorane Quinine 2x40ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση

    18,00 € 225 €/lt
    Ad

    0

  34. Wash & Go Sport 2x360ml

    0

  35. Macrovita Red Grape & Wheat 2x200ml
    Σαμπουάν

    Macrovita Red Grape & Wheat 2x200ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    12,35 € 30,88 €/lt
    Ad

    0

  36. Wash & Go 2in1 Classic 2x360ml
    Σαμπουάν

    Wash & Go 2in1 Classic 2x360ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα

    4,99 € 6,93 €/lt

    0

  37. Pantene Σαμπουάν Ενυδάτωσης 2x300ml
    Σαμπουάν

    Pantene Σαμπουάν Ενυδάτωσης 2x300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    5,99 € 9,98 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  38. Messinian Spa I Love You Cherry Much 2x300ml
    Σαμπουάν

    Messinian Spa I Love You Cherry Much 2x300ml

    7,90 € 13,17 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  39. Dr.Organic Σαμπουάν Ενυδάτωσης 2x265ml
    Σαμπουάν

    Dr.Organic Σαμπουάν Ενυδάτωσης 2x265ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    13,73 € 25,91 €/lt
    Ad

    0

  40. Messinian Spa Premium Line 2x300ml
    Σαμπουάν

    Messinian Spa Premium Line 2x300ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση

    10,96 € 18,27 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  41. Dr.Organic Oil 2x265ml
    Σαμπουάν

    Dr.Organic Oil 2x265ml

    12,82 € 24,19 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  42. Dr.Organic Manuka Honey 2x265ml
    Σαμπουάν

    Dr.Organic Manuka Honey 2x265ml

    12,90 € 24,34 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  43. Wash & Go 3 in 1 2x360ml

    0

  44. Korres Κυστίνη & Ιχνοστοιχεία 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Κυστίνη & Ιχνοστοιχεία 2x250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση

    9,96 € 19,92 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  45. Macrovita Against Hair Loss 2x200ml
    Σαμπουάν

    Macrovita Against Hair Loss 2x200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    11,16 € 27,9 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  46. Bioxcin Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 2x300ml
    Σαμπουάν

    Bioxcin Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 2x300ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση

    17,85 € 29,75 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  47. Korres Δάφνη & Echinacea 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Δάφνη & Echinacea 2x250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία

    10,64 € 21,28 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  48. Macrovita Κόκκινο Σταφύλι & Τσουκνίδα 2x200ml
    Σαμπουάν

    Macrovita Κόκκινο Σταφύλι & Τσουκνίδα 2x200ml

    Αντιμετώπιση: Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    12,12 € 30,3 €/lt

    0

  49. Wash & Go 2 in 1 Classic 2x400ml
    Σαμπουάν

    Wash & Go 2 in 1 Classic 2x400ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    6,19 € 7,74 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  50. Korres Πρωτεϊνες Ρυζιού & Τίλιο 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Πρωτεϊνες Ρυζιού & Τίλιο 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    10,64 € 21,28 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  51. Macrovita Daily Care Olive Oil & Red Grape 2x200ml
    Σαμπουάν

    Macrovita Daily Care Olive Oil & Red Grape 2x200ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    11,40 € 28,5 €/lt

    0

  52. Korres Κυστίνη & Γλυκοπρωτεΐνες 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Κυστίνη & Γλυκοπρωτεΐνες 2x250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    10,64 € 21,28 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  53. Korres Γλυκύρριζα & Τσουκνίδα 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Γλυκύρριζα & Τσουκνίδα 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    10,64 € 21,28 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  54. Korres Αλόη & Δίκταμο 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Αλόη & Δίκταμο 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    9,82 € 19,64 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  55. Korres Αμύγδαλο & Λινάρι 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Αμύγδαλο & Λινάρι 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    9,62 € 19,24 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  56. Korres Ηλίανθος & Τσάϊ Του Βουνού 2x250ml
    Σαμπουάν

    Korres Ηλίανθος & Τσάϊ Του Βουνού 2x250ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    11,54 € 23,08 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  57. Klorane Quinine 2x40ml
    Σαμπουάν

    Klorane Quinine 2x40ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση

    17,97 € 224,63 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  58. Pantene Σαμπουάν Ενυδάτωσης 2x300ml
    Σαμπουάν

    Pantene Σαμπουάν Ενυδάτωσης 2x300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    5,99 € 9,98 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  59. Macrovita Red Grape & Wheat 2x200ml
    Σαμπουάν

    Macrovita Red Grape & Wheat 2x200ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    11,96 € 29,9 €/lt

    0

  60. Dr.Organic Σαμπουάν Ενυδάτωσης 2x265ml
    Σαμπουάν

    Dr.Organic Σαμπουάν Ενυδάτωσης 2x265ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    12,82 € 24,19 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0