1. Elixirio Mallow 100гр

    Elixirio Mallow 100гр

    6,00 € 60 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  2. Elixirio Хибискус 200гр

    Elixirio Хибискус 200гр

    4,00 € 20 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  3. Elixirio Градински Чай 150гр

    Elixirio Градински Чай 150гр

    6,00 € 40 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  4. Elixirio Lemon Beebrush 50гр

    Elixirio Lemon Beebrush 50гр

    4,00 € 80 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  5. Elixirio Критски Дитани 100гр

    Elixirio Критски Дитани 100гр

    5,00 € 50 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  6. Семена от Бял трън 500г

    Семена от Бял трън 500г

    8,00 € 16 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  7. Elixirio Лайка 150гр

    Elixirio Лайка 150гр

    6,00 € 40 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  8. Elixirio Пулмонария 100гр

    Elixirio Пулмонария 100гр

    10,00 € 100 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  9. Elixirio Жълт Кантарион 250гр

    Elixirio Жълт Кантарион 250гр

    5,00 € 20 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  10. Elixirio Шипка 250гр

    Elixirio Шипка 250гр

    5,00 € 20 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  11. Elixirio Сушено обикновено глухарче / глухарче

    0

  12. Elixirio Майорана 100гр

    Elixirio Майорана 100гр

    2,50 € 25 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  13. Elixirio Растения 100гр

    Elixirio Растения 100гр

    12,00 € 120 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  14. Elixirio Willowherbs 250гр

    Elixirio Willowherbs 250гр

    6,50 € 26 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  15. Обезлистени Листа Чай 200г

    Обезлистени Листа Чай 200г

    15,00 € 75 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  16. Elixirio Сушени Листа Коприва 200гр

    Elixirio Сушени Листа Коприва 200гр

    6,00 € 30 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  17. Elixirio Manzanitas 200гр

    Elixirio Manzanitas 200гр

    8,00 € 40 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  18. Elixirio Сушен Артишок 250гр

    Elixirio Сушен Артишок 250гр

    7,00 € 28 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  19. Elixirio Paliurus 100гр

    Elixirio Paliurus 100гр

    8,00 € 80 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  20. Elixirio Пикантни 200гр

    Elixirio Пикантни 200гр

    4,50 € 22,5 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  21. Elixirio Palmetto 200гр

    Elixirio Palmetto 200гр

    25,00 € 125 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  22. Elixirio Бял Равнец 200гр

    Elixirio Бял Равнец 200гр

    5,00 € 25 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  23. Elixirio Мента 100гр

    Elixirio Мента 100гр

    3,00 € 30 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  24. Elixirio Helichrysum 100гр

    Elixirio Helichrysum 100гр

    8,50 € 85 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  25. Elixirio Липа 100гр

    Elixirio Липа 100гр

    5,00 € 50 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  26. Био семена от елда 500г

    Био семена от елда 500г

    5,00 € 10 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  27. Elixirio Sambucus Nigra 250гр

    Elixirio Sambucus Nigra 250гр

    9,00 € 36 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  28. Александрийски или Египетски листа 100г

    0

  29. Кора от зърнастец 250г

    Кора от зърнастец 250г

    10,00 € 40 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  30. Elixirio Puzzlegrass-Horsetails 100гр

    Elixirio Puzzlegrass-Horsetails 100гр

    4,00 € 40 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  31. Elixirio Pentaneuro 200гр

    Elixirio Pentaneuro 200гр

    8,50 € 42,5 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  32. Elixirio Валериана 150гр

    Elixirio Валериана 150гр

    5,50 € 36,67 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  33. Elixirio Chelidonium 200гр

    Elixirio Chelidonium 200гр

    7,00 € 35 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  34. Elixirio Asplenium Ceterach 100гр

    Elixirio Asplenium Ceterach 100гр

    12,00 € 120 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  35. Elixirio Облепиха 100гр

    Elixirio Облепиха 100гр

    10,00 € 100 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  36. Elixirio Cistus Или Лавандула 150гр

    Elixirio Cistus Или Лавандула 150гр

    3,50 € 23,33 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0