- Top Seller

Maurten Solid 160 55g Μπάρα Υδατανθράκων Βρώμη & Ρύζι Ενέργεια Κατά Τη Διάρκεια Έντονης Άθλησης 1 Τεμάχιο Original
2,90 € 52,73 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd 

Emelia με Μελάσα Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,70 € 37,78 €/kg

Maurten Solid C Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα 55gr
2,80 € 50,91 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd

Παπαδοπούλου Digestive Μπάρα Δημητριακών με Σοκολάτα 140gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd4,23 € 30,21 €/kg- Κορυφαίο ΧρηστώνΚορυφαίο Χρηστών
Nestlé Fitness Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα 141gr
2,98 € 21,14 €/kg Korona-M Muesli Fit Me Up Μπάρα Δημητριακών με Σοκολάτα 50gr
0,85 € 17 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAdPhil's Granola Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας με Σοκολάτα 225gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,80 € 12,44 €/kgWholebake Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Flapjack με Σοκολάτα 80gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd2,72 € 34 €/kgNaturals Fit-Zen Μπάρα Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας / Flapjack με Σοκολάτα 120gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd3,18 € 26,5 €/kgCerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Flapjack με Σοκολάτα 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,40 € 23,33 €/kgMaurten Solid Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα 55gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,66 € 48,36 €/kgΠαπαδοπούλου Μπάρα Βρώμης με Σοκολάτα 140gr
5,27 € 37,64 €/kg-5%στα 80+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAdNutree Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd2,00 € 40 €/kgΜπάρα Δημητριακών με Σοκολάτα 900gr
47,99 € 53,32 €/kg- Top Seller
Emelia με Μελάσα Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 37,78 €/kgMaurten Solid C Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα 55gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,55 € 46,36 €/kgNaturals Fit-Zen Μπάρα Flapjack / Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας με Σοκολάτα 120gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,59 € - 2,90 € από 13,25 €/kgNutree Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,52 € 30,4 €/kg