
Μελισσοκομική Δωδεκανήσου Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης με Goji & Cranberries Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,07 € 26,75 €/kg
Μελισσοκομική Δωδεκανήσου Μπάρα Δημητριακών με Φυστίκι & Λιναρόσπορος Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,09 € 27,25 €/kg
Μελισσοκομική Δωδεκανήσου Μελιού Μπάρα Δημητριακών με Σταφίδα & Αμύγδαλο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,24 € 31 €/kg
Μελισσοκομική Δωδεκανήσου Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης με Goji & Cranberries Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,07 € 26,75 €/kg