
Emelia Energy Bar / Raw / Oat with Peanut Butter No Added Sugar 45gr
Deliveryby Mon, 05 OctAd1,70 € 37,78 €/kg

Emelia with Molasses Energy Bar / Raw / Oat / Nuts with Chocolate No Added Sugar 45gr
Deliveryby Mon, 05 OctAd1,70 € 37,78 €/kg
Nutree Christmas Edition Raw Bar / Energy / Nuts / Oat with Melomakarono Flavour No Added Sugar 60gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,52 € 25,33 €/kg
Nutree Raw Bar / Energy / Oat / Nuts with Banana & Almond Butter No Added Sugar 60gr
Deliveryby Mon, 05 OctAd1,80 € - 2,30 € 3,06 €/kg- Top User Rated
Top User RatedLamoterra Oat Bar with Peanut Butter & Carob No Added Sugar 80gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,45 € 18,13 €/kg 
Jannis With Sesame Cereal Bar with No Added Sugar No Added Sugar 40gr
Deliveryby Mon, 05 OctAd1,00 € 25 €/kgBioearth Organic Oat Nuts Energy Bar with Biscuit No Added Sugar 60gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,65 € 27,5 €/kgBioearth Organic Oat Energy Nut Cereal Bar With Banana No Added Sugar 60gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,73 € 28,83 €/kgLamoterra Cereal Bar with Peanut Rice & Cocoa No Added Sugar 70gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,45 € 20,71 €/kgOikogeneia Daskalaki Energy/Oat Bar with Cocoa & Hazelnut No Added Sugar 100gr
3,50 € 35 €/kg-6%for 3+ itemsAdMelissokomiki Dodekanisou Oat Energy Bar with Goji & Cranberries No Added Sugar 40gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,07 € 26,75 €/kgOikogeneia Daskalaki Energy / Oat Bar with Cocoa & Aegina Pistachio No Added Sugar 100gr
3,50 € 35 €/kg-6%for 3+ itemsAdNutree
Quantity: 50-60 gr
Pieces: 1-12 pcs
In 3 FlavorsDeliveryby Mon, 05 Oct1,52 € - 22,80 € from 30,4 €/kgHoligreen Organic Energy Bar with Salted Caramel No Added Sugar 60gr
Deliveryby Mon, 05 Oct2,20 € 36,67 €/kgHoligreen Organic Energy Bar With Strawberry No Added Sugar 60gr
Deliveryby Mon, 05 Oct2,20 € 36,67 €/kgMelissokomiki Dodekanisou Cereal Bar with Peanut & Flaxseed No Added Sugar 40gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,09 € 27,25 €/kgCerea Organic Oat Energy Nuts Flapjack Bar with Cashew Cocoa & Coffee No Added Sugar 60gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,40 € 23,33 €/kgEmelia Energy Bar / Raw / Oat with Peanut Butter No Added Sugar 45gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,70 € 37,78 €/kgNutree Combo Cereal Bar Raw with Apple & Cinnamon No Added Sugar 360g
Deliveryby Mon, 05 Oct11,40 € 31,67 €/kgMelissokomiki Dodekanisou Honey Cereal Bar with Raisin & Almond No Added Sugar 40gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,24 € 31 €/kgEmelia with Molasses Energy Bar / Raw / Oat / Nuts with Chocolate No Added Sugar 45gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,70 € 37,78 €/kgOikogeneia Daskalaki Energy/Oat Bar with Cocoa & Hazelnut No Added Sugar 100gr
3,50 € 35 €/kg-6%for 3+ itemsWatch videos for Cereal Bars
Be the first to leave a comment!