
- Κορυφαίο Χρηστών
Κορυφαίο ΧρηστώνBorn Winner Μπάρα Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας / Flapjack με Cheesecake Φράουλα 100gr
1,41 € 14,1 €/kg 



Cerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας / Flapjack με Φιστίκια & Σοκολάτα 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,30 € 21,67 €/kg
Cerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Flapjack με Κάσιους & Λεμόνι 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,50 € 25 €/kgCerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Flapjack με Κάσιους, Κακάο & Καφές Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,40 € 23,33 €/kgWholebake Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Flapjack με Cashew & Coconut 80gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,35 € - 2,64 € 16,88 €/kgCerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Flapjack με Σοκολάτα 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,40 € 23,33 €/kgΌλα Bio Μπάρα Flapjack / Βρώμης 450gr
7,49 € 16,64 €/kgΌλα Bio Μπάρα Flapjack / Βρώμης 450gr
7,49 € 16,64 €/kgNaturals Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Flapjack με Μαύρη Σοκολάτα, Μπανάνα & Μέλι Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,78 € 35,6 €/kgNaturals Fit-Zen Μπάρα Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας / Flapjack με Σοκολάτα 120gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,59 € - 2,90 € 13,25 €/kgΌλα Bio Μπάρα Flapjack / Βρώμης 450gr
7,49 € 16,64 €/kgΌλα Bio Μπάρα Flapjack / Βρώμης 450gr
8,60 € 19,11 €/kgΌλα Bio Μπάρα Flapjack / Βρώμης 450gr
7,49 € 16,64 €/kgWholebake Μπάρα Flapjack / Ενέργειας / Βρώμης 80gr
Σε 6 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,35 € - 2,64 € από 16,88 €/kgNaturals Fit-Zen Μπάρα Flapjack / Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας με Σοκολάτα 120gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,59 € - 2,90 € από 13,25 €/kg