

Brothers Healthy Food Μπάρα Ξηρών Καρπών / Raw / Βρώμης / Ενέργειας με Brownie Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,79 € - 1,90 € από 29,83 €/kg
Emelia Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης με Φυστικοβούτυρο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,70 € 37,78 €/kg
Nutree Christmas Edition Μπάρα Raw / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Βρώμης με Γεύση Μελομακάρονο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,52 € 25,33 €/kg
Emelia με Μελάσα και Ταχίνι Μπάρα Raw / Ενέργειας / Βρώμης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,70 € 37,78 €/kg

Emelia με Μελάσα Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,70 € 37,78 €/kgDukan Μπάρα Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας με Σοκολάτα & Αμύγδαλο 120gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,55 € 46,25 €/kgBrothers Healthy Food Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Raw Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Σε 5 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,75 € - 1,95 € από 29,17 €/kgBioearth Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας με Μπισκότο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,65 € 27,5 €/kgGo On Nutrition Vitamin Μπάρα Ενέργειας με Καρύδα
Ποσότητα: 45-50 gr
Τεμάχια: 1-24 τμχΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ0,90 € - 20,52 € από 19 €/kgMaurten Solid C Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα 55gr
2,80 € 50,91 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAdNutree Μπάρα Raw / Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Μπανάνα & Αμυγδαλοβούτυρο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,80 € - 2,30 € 3,06 €/kgJannis Με Σουσάμι Μπάρα Δημητριακών με Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,00 € 25 €/kgNaak Ultra Energy Μπάρα Ενέργειας / Ξηρών Καρπών με Καραμέλα 30gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,25 € 75 €/kgBioearth Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών με Μπανάνα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,73 € 28,83 €/kgJannis Μπάρα Ξηρών Καρπών Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 28gr
1,01 € 36,07 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAdClif Βιολογική Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Chocolate Chip 68gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,70 € 39,71 €/kgΜελισσοκομική Δωδεκανήσου Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης με Goji & Cranberries Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,07 € 26,75 €/kg- Κορυφαίο ΧρηστώνΚορυφαίο Χρηστών
Wholebake Μπάρα Flapjack / Ενέργειας / Βρώμης 80gr
Σε 6 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,35 € - 2,72 € από 16,88 €/kg Holigreen Hawaiian Wave Μπάρα Raw / Ενέργειας με Καρύδα 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,30 € 38,33 €/kgCorny Big Μπάρα Δημητριακών
Ποσότητα: 40-50 gr
Σε 4 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,00 € - 1,35 € από 20 €/kgEmelia Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης με Φυστικοβούτυρο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 37,78 €/kgBrothers Healthy Food Μπάρα Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Βρώμης / Raw με Τσουρέκι 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,95 € 32,5 €/kgEmelia με Μελάσα και Ταχίνι Μπάρα Raw / Ενέργειας / Βρώμης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 37,78 €/kgEmelia με Μελάσα Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 37,78 €/kgMaurten Solid C Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα 55gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,55 € 46,36 €/kgNutree Μπάρα Βρώμης / Raw / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Τεμάχια: 1-12 τμχ
Σε 6 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,80 € - 2,30 € από 3,06 €/kgClif Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Peanutbutter, Banana & Dark Chocolate 68gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,70 € 39,71 €/kgΔες βίντεο για Μπάρες Δημητριακών
Άφησε πρώτος το σχόλιό σου!