
Nutree • Combo Μπάρα Ενέργειας / Raw με Μήλο & Κανέλα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 360gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd11,40 € 31,67 €/kg- Κορυφαίο Χρηστών
Κορυφαίο ΧρηστώνBrothers Healthy Food Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης με Μήλο & Κανέλα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,85 € 30,83 €/kg 
Nutree Μπάρα Ενέργειας / Raw με Μήλο & Κανέλα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 720gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd22,80 € 31,67 €/kg
Nutree Μπάρα Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Raw / Βρώμης με Μήλο & Κανέλα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 720gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,20 € 3,06 €/kg
Ήπειρος Ζεμύθα Μπάρες Μήλο Κανέλα Μπάρα Βρώμης με Μήλο & Κανέλα 210gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd4,50 € 21,43 €/kg
Nutree Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών με Μήλο & Κανέλα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,05 € 41 €/kg
SteviaParana Μπάρα Βρώμης με Μήλο & Κανέλα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 65gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,40 € 36,92 €/kgNaturals Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Flapjack με Μήλο & Κανέλα 90gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,33 € 14,78 €/kgNutree • Combo Μπάρα Ενέργειας / Raw με Μήλο & Κανέλα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 360gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ11,40 € 31,67 €/kgNutree Μπάρα Ενέργειας / Raw Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Ποσότητα: 50-60 gr
Τεμάχια: 1-12 τμχ
Σε 1 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,00 € - 22,80 € από 31,67 €/kg