
Οικογένεια Δασκαλάκη Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης με Κακάο & Φουντούκι Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 100gr
3,50 € 35 €/kg-6%στα 3+ τεμάχιαAd
Οικογένεια Δασκαλάκη Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης με Ταχίνι & Κανέλα 60gr
2,60 € 43,33 €/kg-5%στα 2+ τεμάχια

Οικογένεια Δασκαλάκη Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης με Φυστικοβούτυρο Salted 60gr
2,60 € 43,33 €/kg-5%στα 2+ τεμάχια
Οικογένεια Δασκαλάκη Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης με Κακάο & Φιστίκι Αιγίνης Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 100gr
3,50 € 35 €/kg-6%στα 3+ τεμάχιαAd

Οικογένεια Δασκαλάκη Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης με Ταχίνι & Κανέλα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 100gr
3,50 € 35 €/kg-6%στα 3+ τεμάχια