


Emelia Energy Bar / Raw / Oat with Peanut Butter No Added Sugar 45gr
Deliveryby Mon, 05 OctAd1,70 € 37,78 €/kg
Nutree Christmas Edition Raw Bar / Energy / Nuts / Oat with Melomakarono Flavour No Added Sugar 60gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,52 € 25,33 €/kg- Top Seller

Maurten Solid 160 55g Carbohydrate Bar Oats & Rice Energy During Intense Exercise 1 Piece Original
2,90 € 52,73 €/kg-5%for 6+ itemsAd 
Näak Energy Berries Waffle
2,07 € 69 €/kg
Emelia with Molasses and Tahini Raw Bar / Energy / Oat 45gr
Deliveryby Mon, 05 OctAd1,70 € 37,78 €/kg- Top User RatedTop User Rated
Lamoterra Oat Bar with Peanut Butter & Carob No Added Sugar 80gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,45 € 18,13 €/kg Bioearth Organic Oat Nuts Energy Bar with Biscuit No Added Sugar 60gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,65 € 27,5 €/kgGo On Nutrition Vitamin
Quantity: 45-50 gr
Pieces: 1-24 pcsDeliveryby Mon, 05 Oct0,90 € - 20,52 € from 19 €/kgEmelia with Molasses Energy Bar / Raw / Oat / Nuts with Chocolate No Added Sugar 45gr
Deliveryby Mon, 05 OctAd1,70 € 37,78 €/kgNutree Raw Bar / Energy / Oat / Nuts with Banana & Almond Butter No Added Sugar 60gr
Deliveryby Mon, 05 OctAd1,80 € - 2,30 € 3,06 €/kgJannis With Sesame Cereal Bar with No Added Sugar No Added Sugar 40gr
Deliveryby Mon, 05 OctAd1,00 € 25 €/kgPapadopoulou Digestive Cereal Bar With Chocolate 140gr
Deliveryby Mon, 05 OctAd3,39 € - 10,17 € 20,34 €/kgOikogeneia Daskalaki Energy/Oat Bar with Cocoa & Hazelnut No Added Sugar 100gr
3,50 € 35 €/kg-6%for 3+ itemsAdCerea Organic Oat Nuts Energy Flapjack Bar with Pistachios & Chocolate 60gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,30 € 21,67 €/kgBioearth Organic Oat Energy Nut Cereal Bar With Banana No Added Sugar 60gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,73 € 28,83 €/kgEmelia Energy Bar / Raw / Oat with Peanut Butter No Added Sugar 45gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,70 € 37,78 €/kg- Top Seller
Emelia with Molasses Energy Bar / Raw / Oat / Nuts with Chocolate No Added Sugar 45gr
Deliveryby Mon, 05 Oct1,70 € 37,78 €/kgClif Energy Oat Nut Bar with Peanut Butter Banana & Dark Chocolate 68gr
Deliveryby Mon, 05 Oct2,70 € 39,71 €/kgOikogeneia Daskalaki Energy/Oat Bar with Cocoa & Hazelnut No Added Sugar 100gr
3,50 € 35 €/kg-6%for 3+ itemsWatch videos for Cereal Bars
Offers and Price DropsView more
Be the first to leave a comment!