
Korona-M Muesli Fit Me Up Мюсли Бар с Брусника 50гр
0,80 € 16 €/кг-5%за 100+ артикулаДоставкадо пон, 05 окт.Ad- Най-високо оценен от потребителите
Най-високо оценен от потребителитеWish Енергийно Барче / Овес / Ядки с Червена Боровинка Без Добавена Захар 25гр
0,55 € 22 €/кг 
Wholebake Овесена Енергийна Флапджак Бар с Червена Боровинка 80гр
Доставкадо пон, 05 окт.Ad1,35 € 16,88 €/кг


Violanta Бар Овес с Cranberry 200гр
2,85 € 14,25 €/кг
Fit & Shape Power Max Бар Енергия с Червена Боровинка 40гр
2,00 € 50 €/кг-15%за 24+ артикулаДоставкадо пон, 05 окт.PowerBar Натурална Енергия Зърнена Бар Ягода и Червена Боровинка Енергийна Бар Овес с Червена Боровинка 40гр
Доставкадо пон, 05 окт.1,80 € 45 €/кгWholebake Овесена Енергийна Флапджак Бар с Червена Боровинка 80гр
Доставкадо пон, 05 окт.1,35 € 16,88 €/кг