Καλάθια ΑπλύτωνEstia Καλάθι Απλύτων Υφασμάτινο 45lt με Καπάκι 39x20x59cm Καφέ
-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηΑύριοAd
Πιγκάλ & Καλαθάκια ΜπάνιουEstia Slim Πλαστικό Καλαθάκι Μπάνιου Soft Close 5lt Καφέ
-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηΑύριοAd
Καλάθια ΑπλύτωνVasagle Καλάθι Απλύτων Υφασμάτινο 96lt 73x33x72cm Brown / Grey
Παράδοσηέως Τετ, 05 Αυγ
Πιγκάλ & Καλαθάκια ΜπάνιουEstia Cubic Μεταλλικό Σετ Πιγκάλ και Καλαθάκι Μπάνιου Soft Close 6lt Καφέ
-5%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 05 Αυγ

- Καλάθια Απλύτων
Songmics Καλάθι Απλύτων Υφασμάτινο 190lt με Καπάκι 64x40x75cm Καφέ
Παράδοσηέως Τετ, 05 Αυγ - Πιγκάλ & Καλαθάκια Μπάνιου
Estia Slim Πλαστικό Καλαθάκι Μπάνιου Soft Close 5lt Καφέ
-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηΑύριο - Πατάκια Μπάνιου
Estia Πατάκι Μπάνιου Tiles 02-28534 Taupe 40x60εκ.
-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 05 ΑυγAd - Καλάθια Απλύτων
Songmics Καλάθι Απλύτων Bamboo Πτυσσόμενο 100lt με Καπάκι 52x32x62.5cm Καφέ
Παράδοσηέως Τετ, 05 ΑυγAd - Πατάκια Μπάνιου
Estia Πατάκι Μπάνιου Tiles 02-28534 Taupe 40x60εκ.
-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 05 Αυγ - Καλάθια Απλύτων
Songmics Καλάθι Απλύτων Υφασμάτινο 170lt με Καπάκι 56x40x75cm Καφέ
Παράδοσηέως Τετ, 05 Αυγ - Πιγκάλ & Καλαθάκια Μπάνιου
Estia Cubic Μεταλλικό Σετ Πιγκάλ και Καλαθάκι Μπάνιου Soft Close 6lt Καφέ
-5%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 05 ΑυγAd - Καλάθια Απλύτων
Vasagle Σετ Καλάθια Απλύτων Υφασμάτινα 38lt 93x33x72cm Καφέ
129,54 €66,46 €-48%πτώση τιμής - Καλάθια Απλύτων
Songmics Καλάθι Απλύτων Υφασμάτινο 190lt με Καπάκι 64x40x75cm Καφέ
Παράδοσηέως Τετ, 05 ΑυγAd - Καλάθια Απλύτων
Gensini Καλάθι Απλύτων Πλαστικό 30lt με Καπάκι 36.5x26.5x47cm Καφέ
Παράδοσηέως Τετ, 05 Αυγ - Καλάθια Απλύτων
Pakketo Natural Καλάθι Απλύτων Bamboo με Καπάκι 40x30x50cm Καφέ
Παράδοσηέως Τετ, 05 Αυγ