1. InterMed Eva Intima Mycosis Disorders Supozitoare Vaginale pentru Hidratare și Lubrifiere 10 Bucăți

    0

  2. InterMed Eva Intima Normal Duș Daily Wellness pH 3 Lichid de Curățare 147ml

    0

  3. Pharmasept Balance Gel pentru Curățare Intimă 250ml

    Pharmasept Balance Gel pentru Curățare Intimă 250ml

    Mâncărime / Iritație

    5,50 € 22 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  4. Frezyderm Șervețele pentru Zona Intimă Extra Delicate pH 4 Șervețele de Curățare 20 Bucăți

    0

  5. InterMed Eva Intima Original pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    0

  6. Lactacyd Gel de Curățare Ultra-Hidratant 40+ 250ml

    Lactacyd Gel de Curățare Ultra-Hidratant 40+ 250ml

    Mâncărime / Iritație / Miros neplăcut, Potrivit pentru Adolescenți

    4,00 € 16 €/lt

    0

  7. InterMed Eva Intima Biolact Ovule pentru Refacerea Microbiomului 10 Bucăți

    0

  8. Lactacyd Antibacterial

    Lactacyd Antibacterial

    Mâncărime / Iritație

    3,60 € - 7,10 € de la 14,4 €/lt

    0

  9. Apivita Gel de Curățare Intim Lady 300ml

    Apivita Gel de Curățare Intim Lady 300ml

    Uscăciune vaginală

    7,62 € 25,4 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  10. InterMed Eva Intima Period Post Menstrual Douche

    0

  11. Camomilla BLU Lichid de Curățare Protector pH 8.5 300ml

    Camomilla BLU Lichid de Curățare Protector pH 8.5 300ml

    Inflamații / Vaginită

    6,39 € 21,3 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  12. Virtus Pharma DeflaGyn Gel de Curățare 150ml

    Virtus Pharma DeflaGyn Gel de Curățare 150ml

    Inflamații / Vaginită

    67,50 € 450 €/lt
    LivrareMâine

    0

  13. InterMed Eva Intima Minor Discomfort Ovule cu Acid Lactic pentru Hidratare și Lubrifiere 10 Bucăți

    0

  14. Natracare Șervețele Umede de Curățare pentru Zona Sensibilă Șervețele de Curățare 12 Bucăți

    0

  15. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Lactacyd Classic
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    Lactacyd Classic

    Mâncărime / Iritație

    1,72 € - 6,39 € de la 0,2 €/Lt

    0

    Este cel mai bun pe care l-am încercat, cu o aromă delicată.
    5

    2 membri au considerat această recenzie utilă

    vengen

    vengen

  16. Frezyderm Spumă Intimă Menopauză Ph7.0 Spumă de Curățare pentru Iritații și Uscăciune în Zona Delicată 200ml

    0

  17. Frezyderm Prelactic pH 3.8 Gel de Hidratare și Lubrifiere 50gr

    Frezyderm Prelactic pH 3.8 Gel de Hidratare și Lubrifiere 50gr

    Mâncărime / Iritație / Inflamații / Vaginită / Uscăciune vaginală

    11,35 € 227 €/kg
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  18. Multi-Gyn Cremă de Hidratare și Lubrifiere 50ml

    Multi-Gyn Cremă de Hidratare și Lubrifiere 50ml

    Mâncărime / Iritație

    14,29 € 285,8 €/lt
    LivrareAstăzi

    0

  19. InterMed Eva Douche Minor Discomfort Mușețel pH 4.2 Lichid de Curățare 147ml

    0

  20. Anfoderm Anfo 3

    Anfoderm Anfo 3

    Ciuperci / Infecție fungică / Miros neplăcut, Potrivit pentru Copii

    10,09 € - 14,51 € de la 50,45 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  21. Frezyderm Zonă Intimă pH 4 Lichid de Curățare 200ml

    Frezyderm Zonă Intimă pH 4 Lichid de Curățare 200ml

    Inflamații / Vaginită

    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  22. Procare Papilocare Gel Vaginal Pentru HPV Gel de Hidratare și Lubrifiere 7 x 5 ml

    0

  23. InterMed Eva Intima Cransept Urinary Care pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    InterMed Eva Intima Cransept Urinary Care pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    Inflamații / Vaginită / Προστασία Ουροποιητικού

    7,16 € 28,64 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  24. InterMed Eva Douche Post Menstrual pH 7 Lichid de Curățare 147 ml

    0

  25. InterMed Eva Intima Wash Special pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    InterMed Eva Intima Wash Special pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    Inflamații / Vaginită

    3,99 € 15,96 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  26. InterMed Eva Mycosis Ovule cu Protecție Antimicrobiană 10 bucăți

    0

  27. Dermomed Lichid de Curățare 250ml

    Dermomed Lichid de Curățare 250ml

    Curățare

    1,18 € 4,72 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  28. InterMed Eva Intima Ovule Lactice pentru Reglarea PH 10 buc

    InterMed Eva Intima Ovule Lactice pentru Reglarea PH 10 buc

    Inflamații / Vaginită

    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  29. Camomilla BLU Honey Pure pH 3.5 Lichid de Curățare 300ml

    Camomilla BLU Honey Pure pH 3.5 Lichid de Curățare 300ml

    Curățare | Fara parabeni

    6,41 € 21,37 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  30. Frezyderm Intim Aid Spumă cu Oțet Spumă de Curățare Specială pentru Zona Sensibilă Perioadă de Îngrijire Intensificată 100ml

    0

  31. Frezyderm Intim Aid Spumă de Curățare cu Bicarbonat de Sodiu Ph9.0 pentru Zona Intimă în Perioadele de Îngrijire Intensă 100ml

    0

  32. InterMed Eva Intima Wash Cransept pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    InterMed Eva Intima Wash Cransept pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    Inflamații / Vaginită

    6,42 € 25,68 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  33. InterMed Eva Intima Extrasept Minor Discomfort Lichid de Curățare pH 3.5 250 ml

    InterMed Eva Intima Extrasept Minor Discomfort Lichid de Curățare pH 3.5 250 ml

    Ciuperci / Infecție fungică / Mâncărime / Iritație

    4,52 € 18,08 €/lt
    Ad

    0

  34. Galenica Aquasol Femina Gel pentru Vaginoză Bacteriană de Hidratare și Lubrifiere 30ml

    0

  35. InterMed Eva Intima Herbosept Disconfort Minor pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    InterMed Eva Intima Herbosept Disconfort Minor pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    Mâncărime / Iritație

    4,68 € 18,72 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  36. Sebamed Gel de Curățare pentru Igiena Intimă Sensitive 200 ml

    0

  37. InterMed Intima Biolact Disorders Lichid de Curățare pH 3.5 250 ml

    InterMed Intima Biolact Disorders Lichid de Curățare pH 3.5 250 ml

    Mâncărime / Iritație

    9,61 € 38,44 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  38. Epsilon Health Alkagin

    Epsilon Health Alkagin

    Mâncărime / Iritație

    Cantitate: 3 gr
    10,38 € - 12,00 € de la 4.000 €/Lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  39. Frezyderm Intim Vaginal Douche Mușețel pH 4.5 Lichid de Curățare 150ml

    Frezyderm Intim Vaginal Douche Mușețel pH 4.5 Lichid de Curățare 150ml

    Inflamații / Vaginită

    4,69 € 31,27 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  40. Lactacyd Loțiune de Curățare 200ml

    Lactacyd Loțiune de Curățare 200ml

    Inflamații / Vaginită

    2,05 € 10,25 €/lt

    0

  41. Lactacyd Fresh

    0

  42. Epsilon Health Vidermina Lapte/Ulei de Curățare pentru Uscăciune Intimă 200ml

    0

  43. InterMed Eva Intima Cervasil Disorders Cremă de Hidratare & Lubrifiere 6 x 5 ml

    InterMed Eva Intima Cervasil Disorders Cremă de Hidratare & Lubrifiere 6 x 5 ml

    Mâncărime / Iritație / Inflamații / Vaginită

    12,05 € 2.410 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  44. InterMed Eva Intima Mycosis Disorders Supozitoare Vaginale pentru Hidratare și Lubrifiere 10 Bucăți

    0

  45. InterMed Eva Gel Pentru Reglarea pH 3.8 9 Bucăți

    InterMed Eva Gel Pentru Reglarea pH 3.8 9 Bucăți

    Inflamații / Vaginită

    11,92 € 264,89 €/Lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  46. Lactacyd Classic

    0

  47. Pharmasept Balance Gel pentru Curățare Intimă 250ml

    Pharmasept Balance Gel pentru Curățare Intimă 250ml

    Mâncărime / Iritație

    4,99 € 19,96 €/lt
    LivrareAstăzi

    0

  48. Dermoxen Gel De Curățare Pentru Igiena Intimă 200ml

    Dermoxen Gel De Curățare Pentru Igiena Intimă 200ml

    Ciuperci / Infecție fungică

    7,94 € 39,7 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  49. Dermoxen Deo Intimo Soft Cool Deodorant pentru Îngrijire Intimă 100ml

    0

  50. InterMed Eva Intima Original

    0

  51. Dermoxen Gel Intim Protector Cu Protecție Antimicrobiană 50ml

    Dermoxen Gel Intim Protector Cu Protecție Antimicrobiană 50ml

    Mâncărime / Iritație, Potrivit pentru Adolescenți

    12,51 € 250,2 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  52. InterMed Eva Intima Biolact Ovule pentru Refacerea Microbiomului 10 Bucăți

    0

  53. Frezyderm Prelactic pH 3.8 Gel de Hidratare și Lubrifiere 50gr

    Frezyderm Prelactic pH 3.8 Gel de Hidratare și Lubrifiere 50gr

    Mâncărime / Iritație / Inflamații / Vaginită / Uscăciune vaginală

    11,60 € 232 €/kg
    LivrareAstăzi

    0

  54. InterMed Eva Douche Minor Discomfort Chamomile

    InterMed Eva Douche Minor Discomfort Chamomile

    Inflamații / Vaginită

    3,84 € - 4,20 € de la 26,12 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  55. Frezyderm Intim Area

    Frezyderm Intim Area

    Inflamații / Vaginită

    9,26 € - 10,56 € de la 46,3 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  56. InterMed Eva Intima Cransept Urinary Care pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    InterMed Eva Intima Cransept Urinary Care pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    Inflamații / Vaginită / Προστασία Ουροποιητικού

    6,13 € 24,52 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  57. InterMed Eva Intima Extrasept Minor Discomfort Lichid de Curățare pH 3.5 250 ml

    InterMed Eva Intima Extrasept Minor Discomfort Lichid de Curățare pH 3.5 250 ml

    Ciuperci / Infecție fungică / Mâncărime / Iritație

    4,13 € 16,52 €/lt

    0

  58. InterMed Eva Intima Herbosept Disconfort Minor pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    InterMed Eva Intima Herbosept Disconfort Minor pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    Mâncărime / Iritație

    3,82 € 15,28 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  59. InterMed Intima Biolact Disorders Lichid de Curățare pH 3.5 250 ml

    InterMed Intima Biolact Disorders Lichid de Curățare pH 3.5 250 ml

    Mâncărime / Iritație

    8,00 € 32 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  60. Frezyderm Intim Vaginal Douche Mușețel pH 4.5 Lichid de Curățare 150ml

    Frezyderm Intim Vaginal Douche Mușețel pH 4.5 Lichid de Curățare 150ml

    Inflamații / Vaginită

    4,69 € 31,27 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0