1. CHrysanthidis Сладък Хляб Пралин 500гр

    0

  2. Най-високо оценен от потребителите
    FeelingOk Кроасан Пралин 65гр
    Най-високо оценен от потребителите

    FeelingOk Кроасан Пралин 65гр

    3,00 € 46,15 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  3. 7days Кроасан Hazelnut Пралин 70гр

    7days Кроасан Hazelnut Пралин 70гр

    0,74 € 10,57 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  4. Oikogeneia Stergiou Strudel

    0

  5. Bonjour Кроасан Пралин 150гр

    Bonjour Кроасан Пралин 150гр

    1,50 € 10 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  6. Molto

    0

  7. Ohonos Snack Кроасан Пралин 110гр

    Ohonos Snack Кроасан Пралин 110гр

    0,98 € 8,91 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  8. Oikogeneia Stergiou

    0

  9. Tottis Кроасан Serenata Пралин 50гр

    0

  10. Dolce Forneira Кроасан Пралин 150гр

    Dolce Forneira Кроасан Пралин 150гр

    1,20 € 8 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  11. Сладък хляб Пралин 100гр

    0

  12. Faidon Пралин 1500гр

    0

  13. 7days Кроасан Лешник Пралин 110гр

    7days Кроасан Лешник Пралин 110гр

    1,17 € 10,64 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  14. Bonjour Кроасан Rocher Пралин 110гр

    0

  15. Сладък хляб Citybake Пралин 100гр

    0

  16. Сладък хляб Пралин 400гр

    0

  17. Tottis Кроасан Champion Пралин (4x70гр)

    Tottis Кроасан Champion Пралин (4x70гр)

    2,81 € 10,04 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  18. Chipita Кроасан Пралин 130гр

    0

  19. Panini Foods Кроасан Dolce Пралин 150гр

    Panini Foods Кроасан Dolce Пралин 150гр

    1,75 € 11,67 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  20. Нанурис Сладък Хляб Пълнеж Пралин Лешник 450гр

    0

  21. Бисквитки Пралин 500гр

    0

  22. Oikogeneia Stergiou Мъфин Пралин 120гр

    0

  23. Бисквитки Пралин 1000гр

    0

  24. Minos Foods Сладък хляб Пралин 500гр

    0

  25. Tottis Кроасан Пралин 110гр

    0

  26. Panini Foods Кроасан Grande Κρουασάν Πραλίνα Пралин 220гр

    0

  27. Maestro Massimo Кроасан Cornetto Пралин 50гр

    Maestro Massimo Кроасан Cornetto Пралин 50гр

    0,75 € 15 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  28. Бисквитки Пралин 400гр

    0

  29. Бисквитки Пралин 400гр

    0

  30. 7days Кроасан Hazelnut Пралин 70гр

    0

  31. Bonjour Кроасан Пралин 150гр

    0

  32. Ohonos Snack Кроасан Пралин 110гр

    Ohonos Snack Кроасан Пралин 110гр

    0,98 € 8,91 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  33. Tottis Кроасан Champion Двоен Пралин 100гр

    0

  34. Panini Foods Кроасан Dolce Пралин 150гр

    Panini Foods Кроасан Dolce Пралин 150гр

    1,20 € 8 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  35. Кроасан Пралин 70гр

    Кроасан Пралин 70гр

    2,60 € 9,29 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  36. Tottis Champion

    0

  37. Bonjour Кроасан Grand Пралин 250гр

    Bonjour Кроасан Grand Пралин 250гр

    2,51 € 10,04 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  38. Tottis Кроасан Champion Двоен Пралин 100гр

    0

  39. Tottis Кроасан Пралин (5x70гр)

    0

  40. Кроасан Пралин 70гр

    Кроасан Пралин 70гр

    2,60 € 9,29 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  41. Bonjour Кроасан Grand Пралин 250гр

    0

  42. CHrysanthidis Сладък Хляб Пралин 500гр

    0

  43. Tottis Кроасан Пралин (5x70гр)

    0

  44. Бисквитки Пралин 500гр

    0

  45. Бисквитки Пралин 1000гр

    0