
Environ Focus Care Clarity+ Toner 100ml
με Σαλικυλικό Οξύ & AHA
39,00 € 390 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd
Environ Concetrated Alpha HydroxyToner Toning Lotion 200ml
Λιπαρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα
56,00 € 280 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ
Environ Skin Essentia Botanical Infused Moisturising Toner Toning Lotion 200ml
39,00 € 195 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd
Environ Youth Essentia Vita-Peptide Toner Toning Lotion 200ml
με Πεπτίδια
Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ75,00 € 375 €/lt
Environ Vitamin A, C & E Body Forte Toning Lotion 100ml
με AHA
Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ52,00 € 520 €/lt

Environ Focus Care Clarity+ Toner 100ml
με Σαλικυλικό Οξύ & AHA
39,00 € 390 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτEnviron Skin Essentia Botanical Infused Moisturising Toner Toning Lotion 200ml
39,00 € 195 €/lt-10%στα 2+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ







