1. Natural 100gr

    Natural 100gr

    Χρήση: Χέρια / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ξηρή

    2,90 € 29 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  2. Κορυφαίο Χρηστών
    Zeolife Χειροποίητο Σαπούνι με Ενεργό Άνθρακα & Ζεόλιθο 125gr
    Κορυφαίο Χρηστών

    Zeolife Χειροποίητο Σαπούνι με Ενεργό Άνθρακα & Ζεόλιθο 125gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  3. Woods Of Windsor Lavender 3x180gr

    Woods Of Windsor Lavender 3x180gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    12,90 €11,61 € 21,5 €/kg
    Ad

    0

  4. L' Erbolario Alba in Asia 100gr

    L' Erbolario Alba in Asia 100gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    3,90 €2,93 € 29,3 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  5. 100% Natural Soap Bar Mare's Milk Acacia Honey Trio Verde 110 Gr

    100% Natural Soap Bar Mare's Milk Acacia Honey Trio Verde 110 Gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ξηρή

    8,99 € 81,73 €/kg
    Ad

    0

  6. Πράσινο Σαπούνι Πούδρα Olive Oil Soap Green Flakes 500gr Nature & Body

    Πράσινο Σαπούνι Πούδρα Olive Oil Soap Green Flakes 500gr Nature & Body

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    4,90 € 9,8 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  7. 100% Natural Soap Sea Buckthorn & Chamomile Trio Verde 110gr

    100% Natural Soap Sea Buckthorn & Chamomile Trio Verde 110gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    Ad

    0

  8. Venus Secrets Donkey Milk & Argan Oil 150gr

    Venus Secrets Donkey Milk & Argan Oil 150gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  9. Venus Secrets Donkey Milk & Aloe Vera 150gr

    Venus Secrets Donkey Milk & Aloe Vera 150gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  10. Χειροποίητο Σαπούνι Ελαιόλαδο Λεμόνι 100gr Rizes Crete

    Χειροποίητο Σαπούνι Ελαιόλαδο Λεμόνι 100gr Rizes Crete

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,50 €1,35 € 15 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  11. Rizes Crete Φυσικό Σαπούνι Ελαιολάδου Με Γάλα Γαϊδούρας 100gr

    Rizes Crete Φυσικό Σαπούνι Ελαιολάδου Με Γάλα Γαϊδούρας 100gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  12. Seamuse Mykonos 1τμχ

    Seamuse Mykonos 1τμχ

    Χρήση: Σώμα / Χέρια, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    Ποσότητα: 35 / 70 gr
    2,30 € - 4,40 € από 62,86 €/kg

    0

  13. Seamuse Χειροποίητο Σαπούνι Bougainvillea 70gr

    Seamuse Χειροποίητο Σαπούνι Bougainvillea 70gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    4,40 € 62,86 €/kg

    0

  14. Seamuse Γάλα Κατσίκας 70gr

    Seamuse Γάλα Κατσίκας 70gr

    Χρήση: Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    4,40 € 62,86 €/kg

    0

  15. Zeolife Ζεόλιθο Med 125gr

    Zeolife Ζεόλιθο Med 125gr

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  16. Zeolife Ζεόλιθο Med Σοκολάτα, Καφέ, Κανέλα, Πράσινο Τσάι, Λούφα 125gr

    Zeolife Ζεόλιθο Med Σοκολάτα, Καφέ, Κανέλα, Πράσινο Τσάι, Λούφα 125gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  17. Moisturizing Black Soap Activated Charcoal Mud Techir 120 Gr

    Moisturizing Black Soap Activated Charcoal Mud Techir 120 Gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    4,40 € 36,67 €/kg
    Ad

    0

  18. Zeolife Γάλα Κατσίκας Πορτοκάλι 125gr

    Zeolife Γάλα Κατσίκας Πορτοκάλι 125gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  19. Natural Calmant Repairing Soap After Beach Techir 120 G

    Natural Calmant Repairing Soap After Beach Techir 120 G

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    8,00 € 66,67 €/kg
    Ad

    0

  20. L' Erbolario Papavero Soave Sapone Profumato 100gr

    L' Erbolario Papavero Soave Sapone Profumato 100gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    4,60 €3,45 €
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  21. Ortos Μπάρα Σαπουνιού Sulphur 100gr

    Ortos Μπάρα Σαπουνιού Sulphur 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    3,36 € 33,6 €/kg
    Ad

    0

  22. Zeolife Ζεόλιθος MED 125gr

    Zeolife Ζεόλιθος MED 125gr

    Χρήση: Σώμα

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  23. Natural Soap Royal Jelly Honey Trio Verde 110 G

    Natural Soap Royal Jelly Honey Trio Verde 110 G

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ξηρή

    Ad

    0

  24. Dettol Μπάρες Σαπουνιού 4x85gr

    Dettol Μπάρες Σαπουνιού 4x85gr

    Χρήση: Χέρια, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    2,70 € 7,94 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  25. KannaBio Hemp Active 105gr

    KannaBio Hemp Active 105gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    4,65 € 44,29 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  26. The Scottish Fine Soaps Μπάρα Σαπουνιού με Λεβάντα & Γλυκερίνη 220gr

    The Scottish Fine Soaps Μπάρα Σαπουνιού με Λεβάντα & Γλυκερίνη 220gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    12,50 €11,25 € 51,14 €/kg

    0

  27. Depot 600 Body Solutions No 602 Botanical Complex Cleansing Classic Cologne Scented Soap Bar Floral Notes 30 G

    Depot 600 Body Solutions No 602 Botanical Complex Cleansing Classic Cologne Scented Soap Bar Floral Notes 30 G

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    21,67 €16,05 € 535 €/kg

    0

  28. Depot 600 Body Solutions No 602 Botanical Complex Cleansing Oriental Soul Scented Soap Bar 100 G

    Depot 600 Body Solutions No 602 Botanical Complex Cleansing Oriental Soul Scented Soap Bar 100 G

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    16,39 € 163,9 €/kg

    0

  29. Laurus Nobilis Μπάρα Σαπουνιού 100gr

    Laurus Nobilis Μπάρα Σαπουνιού 100gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    5,50 € 55 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  30. Laurus Nobilis Μπάρα Σαπουνιού με Γάλα Γαϊδούρας 100gr

    Laurus Nobilis Μπάρα Σαπουνιού με Γάλα Γαϊδούρας 100gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    5,50 € 55 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  31. avril Μπάρα Σαπουνιού 110gr

    avril Μπάρα Σαπουνιού 110gr

    Χρήση: Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    11,25 € 102,27 €/kg

    0

  32. Sapon Σαπούνι 100gr

    Sapon Σαπούνι 100gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    4,50 € 45 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  33. Natural Romanian Tricolor Bar Soap Techir 100g

    Natural Romanian Tricolor Bar Soap Techir 100g

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Ξηρή

    5,90 € 59 €/kg
    Ad

    0

  34. Paul Mitchell Tea Tree 150gr

    Paul Mitchell Tea Tree 150gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    12,00 € 80 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  35. Charcoal Tea Tree 110gr

    Charcoal Tea Tree 110gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ξηρή

    4,90 € 44,55 €/kg
    Ad

    0

  36. Καθαριστικό & Απολεπιστικό Σαπούνι Προσώπου & Σώματος Ηφαιστειακή Λάβα Καριτέ & Αλόη 130gr Biosanto

    Καθαριστικό & Απολεπιστικό Σαπούνι Προσώπου & Σώματος Ηφαιστειακή Λάβα Καριτέ & Αλόη 130gr Biosanto

    Χρήση: Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ξηρή

    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  37. Techir Μπάρα Σαπουνιού με Λεβάντα & Καρύδα 120gr

    Techir Μπάρα Σαπουνιού με Λεβάντα & Καρύδα 120gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    5,90 € 49,17 €/kg
    Ad

    0

  38. avril Μπάρα Σαπουνιού

    avril Μπάρα Σαπουνιού

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    0

  39. Techir Μπάρα Σαπουνιού Anti-rheumatic Effect 120gr

    Techir Μπάρα Σαπουνιού Anti-rheumatic Effect 120gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    4,00 € 33,33 €/kg
    Ad

    0

  40. ΚΕΡΚΙΝΗ Μπάρα Σαπουνιού 120gr

    ΚΕΡΚΙΝΗ Μπάρα Σαπουνιού 120gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    24,00 € 200 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  41. Venus Secrets Μπάρα Σαπουνιού 110gr

    Venus Secrets Μπάρα Σαπουνιού 110gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    3,90 € 35,46 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  42. Πράσινο Σαπούνι Πούδρα Olive Oil Soap Green Flakes 100gr Nature & Body

    Πράσινο Σαπούνι Πούδρα Olive Oil Soap Green Flakes 100gr Nature & Body

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,20 €1,08 € 12 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  43. avril Μπάρα Σαπουνιού με Ενεργό Άνθρακα

    avril Μπάρα Σαπουνιού με Ενεργό Άνθρακα

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    0

  44. avril Μπάρα Σαπουνιού με Καρύδα

    avril Μπάρα Σαπουνιού με Καρύδα

    Χρήση: Χέρια / Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    0

  45. avril Μπάρα Σαπουνιού με Καρύδα 100gr

    avril Μπάρα Σαπουνιού με Καρύδα 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    7,09 € 70,9 €/kg

    0

  46. Σαπούνι Ελληνικά Βότανα 90gr Biosantos

    Σαπούνι Ελληνικά Βότανα 90gr Biosantos

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    4,90 € 54,44 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  47. Μπάρα Σαπουνιού 120gr

    Μπάρα Σαπουνιού 120gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    1,19 €0,95 € 7,92 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  48. Natural 100gr

    Natural 100gr

    Χρήση: Χέρια / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ξηρή

    2,90 € 29 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  49. Σαπούνι Aloe Vera 90gr Biosantos

    Σαπούνι Aloe Vera 90gr Biosantos

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    4,90 € 54,44 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  50. Σαπούνι Κάνναβη 90gr Biosantos

    Σαπούνι Κάνναβη 90gr Biosantos

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    5,90 € 65,56 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  51. Olivellenic Organics Μπάρα Σαπουνιού 90gr

    Olivellenic Organics Μπάρα Σαπουνιού 90gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    2,50 €2,25 € 27,78 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  52. 100% Natural Soap Bar Mare's Milk Acacia Honey Trio Verde 110 Gr

    100% Natural Soap Bar Mare's Milk Acacia Honey Trio Verde 110 Gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ξηρή

    8,99 € 81,73 €/kg

    0

  53. Λευκό Σαπούνι Πούδρα Olive Oil Soap White Powder 500gr Nature & Body

    Λευκό Σαπούνι Πούδρα Olive Oil Soap White Powder 500gr Nature & Body

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    3,90 €3,51 € 7,8 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  54. 100% Natural Soap Sea Buckthorn & Chamomile Trio Verde 110gr

    100% Natural Soap Sea Buckthorn & Chamomile Trio Verde 110gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη

    0

  55. Moisturizing Black Soap Activated Charcoal Mud Techir 120 Gr

    Moisturizing Black Soap Activated Charcoal Mud Techir 120 Gr

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Λιπαρή

    4,40 € 36,67 €/kg

    0

  56. Natural Calmant Repairing Soap After Beach Techir 120 G

    Natural Calmant Repairing Soap After Beach Techir 120 G

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    8,00 € 66,67 €/kg

    0

  57. Ortos Μπάρα Σαπουνιού Sulphur 100gr

    Ortos Μπάρα Σαπουνιού Sulphur 100gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι

    3,36 € 33,6 €/kg

    0

  58. Natural Soap Royal Jelly Honey Trio Verde 110 G

    Natural Soap Royal Jelly Honey Trio Verde 110 G

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ξηρή

    0

  59. Natural Romanian Tricolor Bar Soap Techir 100g

    Natural Romanian Tricolor Bar Soap Techir 100g

    Χρήση: Σώμα, Επιδερμίδα: Ξηρή

    5,90 € 59 €/kg

    0

  60. Charcoal Tea Tree 110gr

    Charcoal Tea Tree 110gr

    Χρήση: Χέρια / Σώμα / Πρόσωπο, Επιδερμίδα: Ξηρή

    4,90 € 44,55 €/kg

    0